Bluetooth Audio Receiver AUX mini jack Baseus Qiyin WXQY-01 για Αυτοκίνητο & Άλλες Συσκευές Μαύρο
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,08 κ. |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Εγγύηση | 18 Μήνες |
Φορτιστής Ανάγκης Baseus Adaman Metal 22.5W 10000mAh Μαύρο
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,35 κ. |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
Καλώδιο Σύνδεσης USB 2.0 Baseus Cafule USB C σε USB C Flash PD 60W 1m Μαύρο-Κόκκινο
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,04 κ. |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο-Κόκκινο |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
Ανιχνευτής Καμερών Baseus Heyo Series II με Συναγερμό, Μίνι Φακό & Καλώδιο Baseus Simple USB A σε USB C Μαύρο
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,05 κ. |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
Καλώδιο Σύνδεσης USB 2.0 Baseus Cafule USB C σε USB C Flash PD 60W 1m Μαύρο-Γκρι
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,04 κ. |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο-Γκρι |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
Φορτιστής Ταξιδίου Ταχείας Φόρτισης Baseus Compact με Διπλή Έξοδο USB A & USB C PD QC 20W 3A Μαύρο
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,08 κ. |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
Φορτιστής Ταξιδίου Ταχείας Φόρτισης Baseus Super Si 1C με Έξοδο USB C 20W & Καλώδιο USB C σε Lightning 1m Μαύρο
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,11 κ. |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
BASEUS CIRCULAR, ΦΟΡΤΙΣΤΗΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ, 2 ΘΥΡΕΣ, 30W, ΜΑΥΡΟΣ
Εξαντλημένο
| Βάρος | 0,04 κ. |
|---|---|
| Ισχύς | 30W |
| Μάρκα | BASEUS |
Καλώδιο Σύνδεσης USB 2.0 Baseus Cafule USB C σε USB C Flash PD 60W 2m Κόκκινο
Εξαντλημένο
| Βάρος | 0,08 κ. |
|---|---|
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
Καλώδιο Σύνδεσης USB 2.0 Baseus Cafule USB A σε USB C 18W 3A 1m Κόκκινο
Εξαντλημένο
| Βάρος | 0,04 κ. |
|---|---|
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Μάρκα | BASEUS |
BASEUS CAFULE, ΚΑΛΩΔΙΟ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΦΟΡΤΙΣΗΣ, TYPE-C ΣΕ TYPE-C, 3A, 1m, ΚΟΚΚΙΝΟ
Εξαντλημένο
| Βάρος | 0,04 κ. |
|---|---|
| Ποιότητα | ΠΛΕΚΤΟ |
| Είδος | PD (TYPE-C) TO TYPE-C |
| Μήκος | 1 m |
| Μάρκα | BASEUS |
BASEUS CAFULE ΚΑΛΩΔΙΟ ΦΟΡΤΙΣΗΣ, PD 2.0 TYPE-C, 3A, 60W, 1M, ΓΚΡΙ, ΜΑΥΡΟ
Εξαντλημένο
| Βάρος | 0,06 κ. |
|---|---|
| Ποιότητα | ΠΛΕΚΤΟ |
| Είδος | PD (TYPE-C) TO TYPE-C |
| Μήκος | 1 m |
| Μάρκα | BASEUS |
BASEUS CAFULE ΚΑΛΩΔΙΟ ΦΟΡΤΙΣΗΣ, TYPE-C, 3A, 1M, ΚΟΚΚΙΝΟ, ΜΑΥΡΟ
Εξαντλημένο
| Βάρος | 0,06 κ. |
|---|---|
| Ποιότητα | ΠΛΕΚΤΟ |
| Είδος | TYPE-C |
| Μήκος | 1 m |
| Μάρκα | BASEUS |
Hands Free Stereo Baseus Encok C17 USB C Λευκό
Εξαντλημένο
| Βάρος | 0,0740 κ. |
|---|---|
| Χρώμα | Λευκό |
| Εγγύηση | 18 Μήνες |
BASEUS PALM, ΦΟΡΤΙΣΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΦΟΡΤΙΣΗΣ, 2 ΘΥΡΕΣ, 20W, ΛΕΥΚΟΣ
Εξαντλημένο
| Βάρος | 0,08 κ. |
|---|---|
| Ισχύς | 20W |
| Μάρκα | BASEUS |
BASEUS FOAMED SILICONE, ΚΑΛΩΔΙΟ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΦΟΡΤΙΣΗΣ, TYPE-C ΣΕ LIGHTNING, 20W, 2M, ΛΕΥΚΟ
Εξαντλημένο
| Βάρος | 0,07 κ. |
|---|---|
| Ποιότητα | ΣΙΛΙΚΟΝΗ |
| Είδος | PD (TYPE-C) TO LIGHTNING |
| Μήκος | 2 m |
| Μάρκα | BASEUS |
Περισσότερα Προϊόντα
Φορτώνει...