BASEUS CAFULE ΚΑΛΩΔΙΟ ΦΟΡΤΙΣΗΣ, TYPE-C, 3A, 1M, ΜΑΥΡΟ
Εξαντλημένο
| Βάρος | 0,04 κ. |
|---|---|
| Ποιότητα | ΠΛΕΚΤΟ |
| Είδος | TYPE-C |
| Μήκος | 1 m |
| Μάρκα | BASEUS |
BASEUS CAFULE ΚΑΛΩΔΙΟ ΦΟΡΤΙΣΗΣ, PD 2.0 TYPE-C, 3A, 60W, 1M, ΚΟΚΚΙΝΟ, ΜΑΥΡΟ
Εξαντλημένο
| Βάρος | 0,06 κ. |
|---|---|
| Ποιότητα | ΠΛΕΚΤΟ |
| Είδος | PD (TYPE-C) TO TYPE-C |
| Μήκος | 1 m |
| Μάρκα | BASEUS |
BASEUS FOAMED SILICONE, ΚΑΛΩΔΙΟ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΦΟΡΤΙΣΗΣ, TYPE-C, 100W, 2M, ΜΑΥΡΟ
Εξαντλημένο
| Βάρος | 0,09 κ. |
|---|---|
| Ποιότητα | ΣΙΛΙΚΟΝΗ |
| Είδος | TYPE-C |
| Μήκος | 2 m |
| Μάρκα | BASEUS |
Φορτιστής Αυτοκινήτου Ταχείας Φόρτισης Baseus Magic με Διπλή Έξοδο 2xUSB A QC 3.0 45W Μαύρο
Εξαντλημένο
| Βάρος | 0,0518 κ. |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Εγγύηση | 18 Μήνες |
BASEUS ENERFILL FC31, POWERBANK, 20000MAh, ΜΕ 2 ΚΑΛΩΔΙΑ, 22.5W, ΜΕ ΨΗΦΙΑΚΗ ΟΘΟΝΗ, ΜΑΥΡΟ
Εξαντλημένο
| Βάρος | 0,42 κ. |
|---|---|
| Μάρκα | BASEUS |
Καλώδιο Σύνδεσης USB 2.0 Baseus Cafule USB A σε Lightning 12W 2.4A 1m Μαύρο-Γκρι
Εξαντλημένο
| Βάρος | 0,04 κ. |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο-Γκρι |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
Universal Βάση Στήριξης Αεραγωγού Αυτοκινήτου Baseus Metal Age II Μαύρο
Εξαντλημένο
| Βάρος | 0,1767 κ. |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Μάρκα | BASEUS |
Ασύρματος Φορτιστής Baseus MagPro 2.5W για Apple Watch Series Μαύρο
Εξαντλημένο
| Βάρος | 0,04 κ. |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
BASEUS FOAMED SILICONE, ΚΑΛΩΔΙΟ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΦΟΡΤΙΣΗΣ, TYPE-C, 100W, 2M, ΛΕΥΚΟ
Εξαντλημένο
| Βάρος | 0,09 κ. |
|---|---|
| Ποιότητα | ΣΙΛΙΚΟΝΗ |
| Είδος | TYPE-C |
| Μήκος | 2 m |
| Μάρκα | BASEUS |
Αντάπτορας Baseus Ingenuity Mini USB Host OTG Θηλυκό σε USB C Αρσενικό Μαύρο
Εξαντλημένο
| Βάρος | 0,02 κ. |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Μάρκα | BASEUS |
Καλώδιο Σύνδεσης USB 2.0 Baseus Superior Series USB C σε Lightning 20W 1m Λευκό
Εξαντλημένο
| Βάρος | 0,0430 κ. |
|---|---|
| Χρώμα | Λευκό |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
Αντάπτορας Baseus Ingenuity Mini USB C Host OTG Θηλυκό σε USB A Αρσενικό Μαύρο
Εξαντλημένο
| Βάρος | 0,02 κ. |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
Waterproof Θήκη Baseus Slide-Cover για Smartphones μέχρι 7.2" Μαύρο
Εξαντλημένο
| Βάρος | 0,1033 κ. |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
Φορτιστής Ταξιδίου Ταχείας Φόρτισης Baseus Super Si 1C με Έξοδο USB C 20W & Καλώδιο USB C σε Lightning 1m Λευκό
Εξαντλημένο
| Βάρος | 0,11 κ. |
|---|---|
| Χρώμα | Λευκό |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
BASEUS CAFULE ΚΑΛΩΔΙΟ ΦΟΡΤΙΣΗΣ, TYPE-C TO TYPE-C, 100W, 2M, ΚΟΚΚΙΝΟ ΜΑΥΡΟ
Εξαντλημένο
| Βάρος | 0,09 κ. |
|---|---|
| Ποιότητα | ΠΛΕΚΤΟ |
| Είδος | PD (TYPE-C) TO TYPE-C |
| Μήκος | 2 m |
| Μάρκα | BASEUS |
BASEUS SILKY SERIES ΚΑΛΩΔΙΟ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΦΟΡΤΙΣΗΣ, TYPE-C, 2m, 3A, ΜΑΥΡΟ
Εξαντλημένο
| Βάρος | 0,09 κ. |
|---|---|
| Ποιότητα | PVC |
| Είδος | TYPE-C |
| Μήκος | 2 m |
| Μάρκα | BASEUS |
Περισσότερα Προϊόντα
Φορτώνει...