BASEUS PALM, ΣΕΤ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΦΟΡΤΙΣΗΣ, ΜΕ ΚΑΛΩΔΙΟ TYPE-C ΣΕ TYPE-C, 2 ΘΥΡΕΣ, 20W, ΜΑΥΡΟ
Εξαντλημένο
| Βάρος | 0,10 κ. |
|---|---|
| Ισχύς | 20W |
| Καλώδιο | PD TO TYPE-C |
| Μάρκα | BASEUS |
BASEUS SILKY SERIES, ΚΑΛΩΔΙΟ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΦΟΡΤΙΣΗΣ, TYPE-C ΣΕ TYPE-C, 100W, 1m, ΛΕΥΚΟ
Εξαντλημένο
| Βάρος | 0,05 κ. |
|---|---|
| Ποιότητα | ΠΛΑΣΤΙΚΟ |
| Είδος | PD (TYPE-C) TO TYPE-C |
| Μήκος | 1 m |
| Μάρκα | BASEUS |
BASEUS QPOW2, POWERBANK, 10000MAh, ΜΕ 2 ΚΑΛΩΔΙΑ TYPE-C, 30W, ΜΕ ΨΗΦΙΑΚΗ ΟΘΟΝΗ, ΜΑΥΡΟ
Εξαντλημένο
| Βάρος | 0,30 κ. |
|---|---|
| Μάρκα | BASEUS |
Καλώδιο Σύνδεσης USB 2.0 Baseus Cafule USB A σε USB C 15W 3A 1m Μαύρο-Κόκκινο
Εξαντλημένο
| Βάρος | 0,04 κ. |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο-Κόκκινο |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
BASEUS ADAMAN METAL POWERBANK ΤΑΧΕΙΑΣ ΦΟΡΤΙΣΗΣ, ΨΗΦΙΑΚΗ ΟΘΟΝΗ, 20000MAh, 3 ΘΥΡΕΣ, ΜΑΥΡΟ
Εξαντλημένο
| Βάρος | 0,50 κ. |
|---|---|
| Μάρκα | BASEUS |
BASEUS SILKY SERIES ΚΑΛΩΔΙΟ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΦΟΡΤΙΣΗΣ, USB TO TYPE-C, 2m, 100W, ΜΑΥΡΟ
Εξαντλημένο
| Βάρος | 0,09 κ. |
|---|---|
| Ποιότητα | PVC |
| Είδος | PD (TYPE-C) TO TYPE-C |
| Μήκος | 2 m |
| Μάρκα | BASEUS |
Καλώδιο Σύνδεσης USB 2.0 Baseus Cafule USB A σε USB C 10W 2A 2m Μαύρο-Γκρι
Εξαντλημένο
| Βάρος | 0,06 κ. |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο-Γκρι |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
Αντάπτορας Baseus L54 USB C Αρσενικό σε 3.5mm Θηλυκό Γκρι
Εξαντλημένο
| Βάρος | 0,02 κ. |
|---|---|
| Χρώμα | Γκρι |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
Καλώδιο Σύνδεσης USB 2.0 Baseus Cafule USB C σε USB C Flash PD 60W 2m Μαύρο-Κόκκινο
Εξαντλημένο
| Βάρος | 0,08 κ. |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο-Κόκκινο |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
Αντάπτορας Baseus USB C Θηλυκό σε USB A Αρσενικό Μαύρο
Εξαντλημένο
| Βάρος | 0,0212 κ. |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Εγγύηση | 2 Έτη |
BASEUS CAFULE ΚΑΛΩΔΙΟ ΦΟΡΤΙΣΗΣ, PD LIGHTNING, 20W, 1M, ΜΑΥΡΟ
Εξαντλημένο
| Βάρος | 0,04 κ. |
|---|---|
| Ποιότητα | ΠΛΕΚΤΟ |
| Είδος | PD (TYPE-C) TO LIGHTNING |
| Μήκος | 1 m |
| Μάρκα | BASEUS |
BASEUS BASS EP10 PRO, ΑΣΥΡΜΑΤΑ ΑΚΟΥΣΤΙΚΑ, TWS, ΜΑΥΡΑ
Εξαντλημένο
| Βάρος | 0,12 κ. |
|---|---|
| Μάρκα | BASEUS |
Καλώδιο Σύνδεσης USB 2.0 Baseus Crystal Shine USB A σε Lightning 12W 2.4A 1.2m Μαύρο
Εξαντλημένο
4,79 €| Βάρος | 0,05 κ. |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
Καλώδιο Σύνδεσης USB 2.0 Baseus Cafule USB A σε Lightning 12W 2.4A 1m Μαύρο-Χρυσό
Εξαντλημένο
4,15 €| Βάρος | 0,0623 κ. |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο-Χρυσό |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
Καλώδιο Σύνδεσης USB 2.0 Baseus Crystal Shine USB C σε Lightning PD 20W 2m Μπλε
Εξαντλημένο
5,83 €| Βάρος | 0,06 κ. |
|---|---|
| Χρώμα | Μπλε |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
BASEUS ENERFILL FC51 BIPOW2 PRO, POWERBANK, 20000MAh, ΜΕ ΚΑΛΩΔΙΟ TYPE-C, 22.5W, ΜΕ ΨΗΦΙΑΚΗ ΟΘΟΝΗ, ΛΕΥΚΟ
Εξαντλημένο
28,42 €| Βάρος | 0,43 κ. |
|---|---|
| Μάρκα | BASEUS |
Περισσότερα Προϊόντα
Φορτώνει...