XO NB-Q166 ΚΑΛΩΔΙΟ ΦΟΡΤΙΣΗΣ 5A, LIGHTNING, ΠΡΑΣΙΝΟ
Διαθέσιμο
| Χρώμα | Πράσινο |
|---|---|
| Ποιότητα | ΕΛΑΣΤΙΚΟ |
| Είδος | LIGHTNING |
| Μήκος | 1 m |
| Μάρκα | XO |
XO NB-Q166 ΚΑΛΩΔΙΟ ΦΟΡΤΙΣΗΣ 5A, TYPE-C, ΠΡΑΣΙΝΟ
Διαθέσιμο
| Χρώμα | Πράσινο |
|---|---|
| Ποιότητα | ΕΛΑΣΤΙΚΟ |
| Είδος | TYPE-C |
| Μήκος | 1 m |
| Μάρκα | XO |
XO NB265 ΚΑΛΩΔΙΟ ΦΟΡΤΙΣΗΣ MINIMALIST SERIES LIGHTNING, ΜΑΥΡΟ
Διαθέσιμο
| Χρώμα | Μαύρο |
|---|---|
| Ποιότητα | ΕΛΑΣΤΙΚΟ |
| Είδος | LIGHTNING |
| Μήκος | 1 m |
| Μάρκα | XO |
XO NB265 ΚΑΛΩΔΙΟ ΦΟΡΤΙΣΗΣ MINIMALIST SERIES LIGHTNING, ΓΑΛΑΖΙΟ
Διαθέσιμο
| Χρώμα | Μπλε |
|---|---|
| Ποιότητα | ΕΛΑΣΤΙΚΟ |
| Είδος | LIGHTNING |
| Μήκος | 1 m |
| Μάρκα | XO |
XO NB265 ΚΑΛΩΔΙΟ ΦΟΡΤΙΣΗΣ MINIMALIST SERIES TYPE-C, ΜΑΥΡΟ
Διαθέσιμο
| Χρώμα | Μαύρο |
|---|---|
| Ποιότητα | ΕΛΑΣΤΙΚΟ |
| Είδος | TYPE-C |
| Μήκος | 1 m |
| Μάρκα | XO |
XO NB265 ΚΑΛΩΔΙΟ ΦΟΡΤΙΣΗΣ MINIMALIST SERIES TYPE-C, ΓΑΛΑΖΙΟ
Διαθέσιμο
| Χρώμα | Μπλε |
|---|---|
| Ποιότητα | ΕΛΑΣΤΙΚΟ |
| Είδος | TYPE-C |
| Μήκος | 1 m |
| Μάρκα | XO |
XO NB240 ΚΑΛΩΔΙΟ ΦΟΡΤΙΣΗΣ FOOTBALL LIGHTNING 2.4A SOFT RUBBER, ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ
Διαθέσιμο
| Χρώμα | Πορτοκαλί |
|---|---|
| Ποιότητα | ΕΛΑΣΤΙΚΟ |
| Είδος | LIGHTNING |
| Μήκος | 1 m |
| Μάρκα | XO |
XO NB240 ΚΑΛΩΔΙΟ ΦΟΡΤΙΣΗΣ FOOTBALL LIGHTNING 2.4A SOFT RUBBER, ΓΑΛΑΖΙΟ
Διαθέσιμο
| Χρώμα | Μπλε |
|---|---|
| Ποιότητα | ΕΛΑΣΤΙΚΟ |
| Είδος | LIGHTNING |
| Μήκος | 1 m |
| Μάρκα | XO |
HOCO X83 ΚΑΛΩΔΙΟ ΦΟΡΤΙΣΗΣ VICTORY TYPE-C, ΜΑΥΡΟ
Διαθέσιμο
| Χρώμα | Μαύρο |
|---|---|
| Ποιότητα | ΕΛΑΣΤΙΚΟ |
| Είδος | TYPE-C |
| Μήκος | 1 m |
| Μάρκα | Hoco |
HOCO X96 ΚΑΛΩΔΙΟ ΦΟΡΤΙΣΗΣ HYPER TYPE-C, 27W, 1m, ΛΕΥΚΟ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,03 κ. |
|---|---|
| Χρώμα | Λευκό |
| Ποιότητα | ΕΛΑΣΤΙΚΟ |
| Είδος | TYPE-C |
| Μήκος | 1 m |
| Μάρκα | Hoco |
HOCO U58 CORE ΜΕΤΑΛΛΙΚΟ ΚΑΛΩΔΙΟ LIGHTNING ΦΟΡΤΙΣΗΣ & DATA 1.2m, ΜΑΥΡΟ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,05 κ. |
|---|---|
| Ποιότητα | ΕΛΑΣΤΙΚΟ |
| Είδος | LIGHTNING |
| Μήκος | 1.2 m |
| Μάρκα | Hoco |
LDNIO ΚΑΛΩΔΙΟ ΦΟΡΤΙΣΗΣ LS511 ΜΕ ΜΑΓΝΗΤΕΣ, LIGHTNING, ΛΕΥΚΟ
Διαθέσιμο
| Ποιότητα | ΕΛΑΣΤΙΚΟ |
|---|---|
| Είδος | LIGHTNING |
| Μήκος | 1 m |
| Μάρκα | LDNIO |
LDNIO ΚΑΛΩΔΙΟ ΦΟΡΤΙΣΗΣ LS491 ΜΕ ΜΑΓΝΗΤΕΣ, MICRO USB, ΚΟΚΚΙΝΟ
Εξαντλημένο
| Ποιότητα | ΕΛΑΣΤΙΚΟ |
|---|---|
| Είδος | MICRO USB |
| Μήκος | 1 m |
| Μάρκα | LDNIO |
XO NB265 ΚΑΛΩΔΙΟ ΦΟΡΤΙΣΗΣ MINIMALIST SERIES LIGHTNING, ΡΟΖ
Εξαντλημένο
| Χρώμα | Ροζ |
|---|---|
| Ποιότητα | ΕΛΑΣΤΙΚΟ |
| Είδος | LIGHTNING |
| Μήκος | 1 m |
| Μάρκα | XO |
XO NB265 ΚΑΛΩΔΙΟ ΦΟΡΤΙΣΗΣ MINIMALIST SERIES TYPE-C, ΡΟΖ
Εξαντλημένο
| Χρώμα | Ροζ |
|---|---|
| Ποιότητα | ΕΛΑΣΤΙΚΟ |
| Είδος | TYPE-C |
| Μήκος | 1 m |
| Μάρκα | XO |
XO NB-Q189A ΚΑΛΩΔΙΟ ΦΟΡΤΙΣΗΣ 20W Charger Cable PD ΣΕ LIGHTNING, 1m
Εξαντλημένο
| Βάρος | 0,03 κ. |
|---|---|
| Ποιότητα | ΕΛΑΣΤΙΚΟ |
| Είδος | PD (TYPE-C) TO LIGHTNING |
| Μήκος | 1 m |
| Μάρκα | XO |
Περισσότερα Προϊόντα
Φορτώνει...