Κατηγορίες
Χρώμα
Είδος
Καλώδιο
- LIGHTNING 11
- PD TO LIGHTNING 16
- PD TO TYPE-C 10
- ΝΑΙ 1
- TYPE-C 10
- ΟΧΙ 37
Μάρκα
- Acefast 73
- ACME 2
- Alcatel 2
- Amazfit 1
- Ancus 1046
- Apple 21
- APPROX 4
- AWEI 1
- BASEUS 116
- Body Glove 1
- Borofone 18
- Brennenstuhl 1
- CABLEXPERT 4
- CANYON 4
- Choetech 8
- COOLSEER 9
- DEFENDER 1
- Duracell 13
- ENERGENIE 2
- Energizer 63
- FIRO 11
- Foneng 9
- GEMBIRD 7
- Goospery 101
- Hammer 1
- HAVIT 3
- HEWLETT PACKARD 9
- Hoco Exclusive 60
- Hoco no q10 291
- Hofi 5
- Huawei 1
- inos 43
- JABEES 6
- JBL 13
- LDNIO 16
- Leki 5
- Lenovo 2
- Maxcom 69
- Maxlife 2
- Maxton 1
- Media-Tech 3
- Motorola 3
- NG 13
- Nokia 5
- NONE 6
- Noozy 90
- OEM 6
- Panasonic 35
- Ringke 26
- Samsung 77
- Setty 2
- SONOFF 35
- Sony 1
- Spigen 48
- TRACER 1
- Trender 18
- Varta 3
- WESDAR 2
- WK 1
- Wonder 4
- Xiaomi 85
- XTRIKE-ME 2
- Yenkee 16
- Hoco 873
- Sencor 10
Διαθεσιμότητα
Τιμή
XO NB212 2.1A ΚΑΛΩΔΙΟ ΦΟΡΤΙΣΗΣ LIGHTNING (50pcs/Bottle)
Διαθέσιμο
| Μάρκα | XO |
|---|
XO NB201 OTG USB 2.0, 480Mbp LIGHTNING ΣΕ OTG
Διαθέσιμο
| Μάρκα | XO |
|---|
XO NB201 OTG USB 2.0, 480Mbp TYPE-C ΣΕ OTG
Διαθέσιμο
| Μάρκα | XO |
|---|
XO NB-Q228A OD6.0 ΚΑΛΩΔΙΟ ΦΟΡΤΙΣΗΣ SILICONE PD27W TYPE-C ΣΕ LIGHTNING L=1.2M, ΜΑΥΡΟ
Διαθέσιμο
| Χρώμα | Μαύρο |
|---|---|
| Ποιότητα | ΣΙΛΙΚΟΝΗ |
| Είδος | PD (TYPE-C) TO LIGHTNING |
| Μήκος | 1.2 m |
| Μάρκα | XO |
XO NB-Q228A OD6.0 ΚΑΛΩΔΙΟ ΦΟΡΤΙΣΗΣ SILICONE PD27W TYPE-C ΣΕ LIGHTNING L=1.2M, ΜΠΛΕ
Διαθέσιμο
| Χρώμα | Πολύχρωμο |
|---|---|
| Ποιότητα | ΣΙΛΙΚΟΝΗ |
| Είδος | PD (TYPE-C) TO LIGHTNING |
| Μήκος | 1.2 m |
| Μάρκα | XO |
XO NB-Q228B OD6.0 ΚΑΛΩΔΙΟ ΦΟΡΤΙΣΗΣ SILICONE PD60W TYPE-C ΣΕ TYPE-C L=1.2M, ΜΑΥΡΟ
Διαθέσιμο
| Χρώμα | Μπλε |
|---|---|
| Ποιότητα | ΣΙΛΙΚΟΝΗ |
| Είδος | PD (TYPE-C) TO TYPE-C |
| Μήκος | 1.2 m |
| Μάρκα | XO |
XO NB-Q228B OD6.0 ΚΑΛΩΔΙΟ ΦΟΡΤΙΣΗΣ SILICONE PD60W TYPE-C ΣΕ TYPE-C L=1.2M, ΛΕΥΚΟ
Διαθέσιμο
| Χρώμα | Λευκό |
|---|---|
| Ποιότητα | ΣΙΛΙΚΟΝΗ |
| Είδος | PD (TYPE-C) TO TYPE-C |
| Μήκος | 1.2 m |
| Μάρκα | XO |
XO NB-Q228B OD6.0 ΚΑΛΩΔΙΟ ΦΟΡΤΙΣΗΣ SILICONE PD60W TYPE-C ΣΕ TYPE-C L=1.2M, ΜΠΛΕ
Διαθέσιμο
| Χρώμα | Πολύχρωμο |
|---|---|
| Ποιότητα | ΣΙΛΙΚΟΝΗ |
| Είδος | PD (TYPE-C) TO TYPE-C |
| Μήκος | 1.2 m |
| Μάρκα | XO |
XO NB-Q226B ΚΑΛΩΔΙΟ ΦΟΡΤΙΣΗΣ SILICONE TYPE-C ΣΕ TYPE-C, 60W, ΛΕΥΚΟ
Διαθέσιμο
| Χρώμα | Λευκό |
|---|---|
| Ποιότητα | ΣΙΛΙΚΟΝΗ |
| Είδος | PD (TYPE-C) TO TYPE-C |
| Μήκος | 1 m |
| Μάρκα | XO |
XO NB-Q226B ΚΑΛΩΔΙΟ ΦΟΡΤΙΣΗΣ SILICONE TYPE-C ΣΕ TYPE-C, 60W, ΡΟΖ
Διαθέσιμο
| Χρώμα | Ροζ |
|---|---|
| Ποιότητα | ΣΙΛΙΚΟΝΗ |
| Είδος | PD (TYPE-C) TO TYPE-C |
| Μήκος | 1 m |
| Μάρκα | XO |
XO NB-Q226B ΚΑΛΩΔΙΟ ΦΟΡΤΙΣΗΣ SILICONE TYPE-C ΣΕ TYPE-C, 60W, ΜΠΛΕ
Διαθέσιμο
| Χρώμα | Μπλε |
|---|---|
| Ποιότητα | ΣΙΛΙΚΟΝΗ |
| Είδος | PD (TYPE-C) TO TYPE-C |
| Μήκος | 1 m |
| Μάρκα | XO |
XO NB221 ΚΑΛΩΔΙΟ ΦΟΡΤΙΣΗΣ LIGHTNING 2.4A, L=1M SET (16τμχ)
Διαθέσιμο
| Χρώμα | Μαύρο |
|---|---|
| Ποιότητα | ΕΛΑΣΤΙΚΟ |
| Είδος | LIGHTNING |
| Μήκος | 1 m |
| Μάρκα | XO |
XO L96(EU) QUICK CHARGER (PD30W / USB QC18W) ΜΕ ΚΑΛΩΔΙΟ LIGHTNING
Διαθέσιμο
| Ισχύς | 30W |
|---|---|
| Καλώδιο | LIGHTNING |
| Μάρκα | XO |
XO L91EU ΦΟΡΤΙΣΤΗΣ 25W TYPE-C, 1 ΘΥΡΑ, ΛΕΥΚΟΣ ME KAΛΩΔΙΟ LIGHTNING
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,07 κ. |
|---|---|
| Ισχύς | 25W |
| Καλώδιο | LIGHTNING |
| Μάρκα | XO |
XO CC52 ΦΟΡΤΙΣΤΗΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ USBQC3.0 36W, 2 ΘΥΡΕΣ, ΓΚΡΙ
Διαθέσιμο
| Ισχύς | 35W |
|---|---|
| Καλώδιο | ΟΧΙ |
| Μάρκα | XO |
XO NB156 ΚΑΛΩΔΙΟ ΦΟΡΤΙΣΗΣ LIGHTNING, ΡΟΖ, 1m
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,04 κ. |
|---|---|
| Είδος | LIGHTNING |
| Μήκος | 1 m |
| Μάρκα | XO |
Περισσότερα Προϊόντα
Φορτώνει...