Κατηγορίες
Χρώμα
Είδος
Καλώδιο
- LIGHTNING 11
- PD TO LIGHTNING 16
- PD TO TYPE-C 10
- ΝΑΙ 1
- TYPE-C 10
- ΟΧΙ 37
Μάρκα
- Acefast 73
- ACME 2
- Alcatel 2
- Amazfit 1
- Ancus 1046
- Apple 21
- APPROX 4
- AWEI 1
- BASEUS 116
- Body Glove 1
- Borofone 18
- Brennenstuhl 1
- CABLEXPERT 4
- CANYON 4
- Choetech 8
- COOLSEER 9
- DEFENDER 1
- Duracell 13
- ENERGENIE 2
- Energizer 63
- FIRO 11
- Foneng 9
- GEMBIRD 7
- Goospery 101
- Hammer 1
- HAVIT 3
- HEWLETT PACKARD 9
- Hoco Exclusive 60
- Hoco no q10 291
- Hofi 5
- Huawei 1
- inos 43
- JABEES 6
- JBL 13
- LDNIO 16
- Leki 5
- Lenovo 2
- Maxcom 69
- Maxlife 2
- Maxton 1
- Media-Tech 3
- Motorola 3
- NG 13
- Nokia 5
- NONE 6
- Noozy 90
- OEM 6
- Panasonic 35
- Ringke 26
- Samsung 76
- Setty 2
- SONOFF 35
- Sony 1
- Spigen 48
- TRACER 1
- Trender 18
- Varta 3
- WESDAR 2
- WK 1
- Wonder 4
- Xiaomi 85
- XTRIKE-ME 2
- Yenkee 16
- Hoco 879
- Sencor 10
Διαθεσιμότητα
Τιμή
XO NB-Q250B PD 60W TYPE-C ΣΕ TYPE-C PVC SHINY COLORFUL FAST CHARGING CABLE ΓΑΛΑΖΙΟ
Διαθέσιμο
| Χρώμα | Μπλε |
|---|---|
| Ποιότητα | ΠΛΕΚΤΟ |
| Είδος | PD (TYPE-C) TO TYPE-C |
| Μήκος | 1 m |
| Μάρκα | XO |
XO L145 ΦΟΡΤΙΣΤΗΣ ΜΕ ΚΑΛΩΔΙΟ LIGHTNING, PD 20W USB-C + LIGHTNING , 2 ΘΥΡΕΣ, ΛΕΥΚΟΣ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,05 κ. |
|---|---|
| Ισχύς | 20W |
| Καλώδιο | LIGHTNING |
| Μάρκα | XO |
XO L105 ΦΟΡΤΙΣΤΗΣ 35W, 2 ΘΥΡΕΣ PD , ΜΑΥΡΟΣ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,08 κ. |
|---|---|
| Ισχύς | 35W |
| Καλώδιο | ΟΧΙ |
| Μάρκα | XO |
XO NB Q264A ΚΑΛΩΔΙΟ ΦΟΡΤΙΣΗΣ TYPE-C ΣΕ TYPE-C 240W, 1m
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,02 κ. |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Ποιότητα | ΜΕΤΑΛΛΙΚΟ |
| Είδος | PD (TYPE-C) TO TYPE-C |
| Μήκος | 1 m |
| Μάρκα | XO |
XO NB Q264B ΚΑΛΩΔΙΟ ΦΟΡΤΙΣΗΣ TYPE-C ΣΕ TYPE-C 240W, 2m
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,02 κ. |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Ποιότητα | ΠΛΕΚΤΟ |
| Είδος | PD (TYPE-C) TO TYPE-C |
| Μήκος | 2 m |
| Μάρκα | XO |
XO NB247 SULUO ΚΑΛΩΔΙΟ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ USB-A ΣΕ LIGHTNING, ΚΙΤΡΙΝΟ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,02 κ. |
|---|---|
| Χρώμα | Κίτρινο |
| Ποιότητα | ΣΙΛΙΚΟΝΗ |
| Είδος | LIGHTNING |
| Μήκος | 0.25 m |
| Μάρκα | XO |
XO NB-Q246A SULUO SERIES ΚΑΛΩΔΙΟ ΦΟΡΤΙΣΗΣ ΣΙΛΙΚΟΝΗΣ PD TYPE-C ΣΕ LIGHTNING, 1m, 27W, ΚΙΤΡΙΝΟ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,03 κ. |
|---|---|
| Χρώμα | Κίτρινο |
| Ποιότητα | ΣΙΛΙΚΟΝΗ |
| Είδος | PD (TYPE-C) TO LIGHTNING |
| Μήκος | 1 m |
| Μάρκα | XO |
XO NB-Q246B SULUO SERIES ΚΑΛΩΔΙΟ ΦΟΡΤΙΣΗΣ ΣΙΛΙΚΟΝΗΣ PD TYPE-C ΣΕ TYPE-C, 1m, 60W, ΚΙΤΡΙΝΟ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,03 κ. |
|---|---|
| Χρώμα | Κίτρινο |
| Ποιότητα | ΣΙΛΙΚΟΝΗ |
| Είδος | PD (TYPE-C) TO TYPE-C |
| Μήκος | 1 m |
| Μάρκα | XO |
XO TK23 ΑΣΥΡΜΑΤΟΣ ΦΟΡΤΙΣΤΗΣ 4 ΣΕ 1
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,28 κ. |
|---|---|
| Ισχύς | 15W |
| Μάρκα | XO |
XO CX025 ΑΣΥΡΜΑΤΟΣ ΦΟΡΤΙΣΤΗΣ AYTOKINHTOY 15W, ΜΑΥΡΟΣ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,08 κ. |
|---|---|
| Ισχύς | 15W |
| Μάρκα | XO |
XO WX036 ΑΣΥΡΜΑΤΟΣ ΦΟΡΤΙΣΤΗΣ AYTOKINHTOY ΜΕ ΒΡΑΧΙΟΝΑ, 15W, ΜΑΥΡΟΣ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,08 κ. |
|---|---|
| Ισχύς | 15W |
| Μάρκα | XO |
XO CC56 MINI ΦΟΡΤΙΣΤΗΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ, 2 ΘΥΡΕΣ, 30W, ΛΕΥΚΟΣ
Διαθέσιμο
| Ισχύς | 30W |
|---|---|
| Καλώδιο | ΟΧΙ |
| Μάρκα | XO |
XO PR233 ΑΣΥΡΜΑΤΟ POWERBANK 15W + PD30W FAST CHARGING, MAGSAFE 10000mAh, ΜΑΥΡΟ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,21 κ. |
|---|---|
| Μάρκα | XO |
XO PR233 ΑΣΥΡΜΑΤΟ POWERBANK 15W + PD30W FAST CHARGING, MAGSAFE, 10000mAh , ΛΕΥΚΟ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,21 κ. |
|---|---|
| Μάρκα | XO |
XO PR233 ΜΑΓΝΗΤΙΚΟ POWERBANK 15W + PD20W, MAGSAFE, 10000mAh , ΜΩΒ
Διαθέσιμο
| Μάρκα | XO |
|---|
XO PR233 ΑΣΥΡΜΑΤΟ POWERBANK 15W + PD20W, MAGSAFE, 10000mAh , ΜΑΥΡΟ
Διαθέσιμο
| Μάρκα | XO |
|---|
Περισσότερα Προϊόντα
Φορτώνει...