Κατηγορίες
Χρώμα
Είδος
Καλώδιο
- LIGHTNING 11
- PD TO LIGHTNING 16
- PD TO TYPE-C 10
- ΝΑΙ 1
- TYPE-C 10
- ΟΧΙ 37
Μάρκα
- Acefast 73
- ACME 2
- Alcatel 2
- Amazfit 1
- Ancus 1047
- Apple 21
- APPROX 4
- AWEI 1
- BASEUS 116
- Body Glove 1
- Borofone 18
- Brennenstuhl 1
- CABLEXPERT 4
- CANYON 4
- Choetech 8
- COOLSEER 9
- DEFENDER 1
- Duracell 13
- ENERGENIE 2
- Energizer 63
- FIRO 11
- Foneng 9
- GEMBIRD 7
- Goospery 101
- Hammer 1
- HAVIT 3
- HEWLETT PACKARD 9
- Hoco Exclusive 60
- Hoco no q10 291
- Hofi 5
- Huawei 1
- inos 43
- JABEES 6
- JBL 13
- LDNIO 16
- Leki 5
- Lenovo 2
- Maxcom 69
- Maxlife 2
- Maxton 1
- Media-Tech 3
- Motorola 3
- NG 13
- Nokia 5
- NONE 6
- Noozy 93
- OEM 6
- Panasonic 35
- Ringke 26
- Samsung 78
- Setty 2
- SONOFF 35
- Sony 1
- Spigen 48
- TRACER 1
- Trender 18
- Varta 3
- WESDAR 2
- WK 1
- Wonder 4
- Xiaomi 85
- XTRIKE-ME 2
- Yenkee 16
- Hoco 874
- Sencor 10
Διαθεσιμότητα
Τιμή
XO PR220 POWERBANK ΤΣΕΠΗΣ ΜΕ ΒΙΣΜΑ LIGHTNING ΓΙΑ IPHONE KAI ΚΑΛΩΔΙΟ TYPE-C, 5000MAH
Διαθέσιμο
| Μάρκα | XO |
|---|
XO NB256A USB-A FEMALE TO LIGHTNING OTG ADAPTER, ΛΕΥΚΟ
Διαθέσιμο
| Μάρκα | XO |
|---|
XO NB256F MICRO FEMALE TO LIGHTNING MALE ADAPTER, ΛΕΥΚΟ
Διαθέσιμο
| Μάρκα | XO |
|---|
XO NB256G MICRO FEMALE TO TYPE-C MALE CONNECTOR, ΛΕΥΚΟ
Διαθέσιμο
| Μάρκα | XO |
|---|
XO NB-Q166 ΚΑΛΩΔΙΟ ΦΟΡΤΙΣΗΣ 5A, LIGHTNING, ΠΡΑΣΙΝΟ
Διαθέσιμο
| Χρώμα | Πράσινο |
|---|---|
| Ποιότητα | ΕΛΑΣΤΙΚΟ |
| Είδος | LIGHTNING |
| Μήκος | 1 m |
| Μάρκα | XO |
XO NB-Q166 ΚΑΛΩΔΙΟ ΦΟΡΤΙΣΗΣ 5A, TYPE-C, ΠΡΑΣΙΝΟ
Διαθέσιμο
| Χρώμα | Πράσινο |
|---|---|
| Ποιότητα | ΕΛΑΣΤΙΚΟ |
| Είδος | TYPE-C |
| Μήκος | 1 m |
| Μάρκα | XO |
XO NB-Q262 ΚΑΛΩΔΙΟ ΣΙΛΙΚΟΝΗΣ 2 ΣΕ 1 TYPE-C 60W ΚΑΙ LIGHTNING 27W, 1.2M
Διαθέσιμο
| Χρώμα | Λευκό |
|---|---|
| Ποιότητα | ΣΙΛΙΚΟΝΗ |
| Είδος | LIGHTNING, TYPE-C |
| Μήκος | 1.2 m |
| Μάρκα | XO |
XO NB-Q260B ΚΑΛΩΔΙΟ ΦΟΡΤΙΣΗΣ IPHONE15 TYPE-C ΣΕ TYPE-C, 60W, 1.5M
Διαθέσιμο
| Χρώμα | Λευκό |
|---|---|
| Ποιότητα | ΠΛΕΚΤΟ |
| Είδος | PD (TYPE-C) TO TYPE-C |
| Μήκος | 1.5 m |
| Μάρκα | XO |
XO NB-Q259 ΚΑΛΩΔΙΟ ΦΟΡΤΙΣΗΣ IPHONE15 TYPE-C ΣΕ TYPE-C, 60W, 1M
Διαθέσιμο
| Χρώμα | Λευκό |
|---|---|
| Ποιότητα | ΠΛΕΚΤΟ |
| Είδος | PD (TYPE-C) TO TYPE-C |
| Μήκος | 1 m |
| Μάρκα | XO |
XO NB-Q250A ΚΑΛΩΔΙΟ ΦΟΡΤΙΣΗΣ TYPEC ΣΕ LIGHTNING, 27W, ΓΑΛΑΖΙΟ
Διαθέσιμο
| Χρώμα | Μπλε |
|---|---|
| Ποιότητα | ΠΛΕΚΤΟ |
| Είδος | PD (TYPE-C) TO LIGHTNING |
| Μήκος | 1 m |
| Μάρκα | XO |
XO NB245 ΚΑΛΩΔΙΟ ΦΟΡΤΙΣΗΣ ΣΙΛΙΚΟΝΗΣ SULUO SERIES LIGHTNING, 1M, ΜΑΥΡΟ
Διαθέσιμο
| Χρώμα | Μαύρο |
|---|---|
| Ποιότητα | ΣΙΛΙΚΟΝΗ |
| Είδος | LIGHTNING |
| Μήκος | 1 m |
| Μάρκα | XO |
XO NB245 ΚΑΛΩΔΙΟ ΦΟΡΤΙΣΗΣ ΣΙΛΙΚΟΝΗΣ SULUO SERIES LIGHTNING, 1M, ΛΕΥΚΟ
Διαθέσιμο
| Χρώμα | Λευκό |
|---|---|
| Ποιότητα | ΣΙΛΙΚΟΝΗ |
| Είδος | LIGHTNING |
| Μήκος | 1 m |
| Μάρκα | XO |
XO NB245 ΚΑΛΩΔΙΟ ΦΟΡΤΙΣΗΣ ΣΙΛΙΚΟΝΗΣ SULUO SERIES LIGHTNING, 1M, ΚΙΤΡΙΝΟ
Διαθέσιμο
| Χρώμα | Κίτρινο |
|---|---|
| Ποιότητα | ΣΙΛΙΚΟΝΗ |
| Είδος | LIGHTNING |
| Μήκος | 1 m |
| Μάρκα | XO |
XO NB245 ΚΑΛΩΔΙΟ ΦΟΡΤΙΣΗΣ ΣΙΛΙΚΟΝΗΣ SULUO SERIES TYPE-C, 1M, ΜΑΥΡΟ
Διαθέσιμο
| Χρώμα | Μαύρο |
|---|---|
| Ποιότητα | ΣΙΛΙΚΟΝΗ |
| Είδος | TYPE-C |
| Μήκος | 1 m |
| Μάρκα | XO |
XO NB245 ΚΑΛΩΔΙΟ ΦΟΡΤΙΣΗΣ ΣΙΛΙΚΟΝΗΣ SULUO SERIES TYPE-C, 1M, ΛΕΥΚΟ
Διαθέσιμο
| Χρώμα | Λευκό |
|---|---|
| Ποιότητα | ΣΙΛΙΚΟΝΗ |
| Είδος | TYPE-C |
| Μήκος | 1 m |
| Μάρκα | XO |
XO NB245 ΚΑΛΩΔΙΟ ΦΟΡΤΙΣΗΣ ΣΙΛΙΚΟΝΗΣ SULUO SERIES TYPE-C, 1M, ΚΙΤΡΙΝΟ
Διαθέσιμο
| Χρώμα | Κίτρινο |
|---|---|
| Ποιότητα | ΣΙΛΙΚΟΝΗ |
| Είδος | TYPE-C |
| Μήκος | 1 m |
| Μάρκα | XO |
Περισσότερα Προϊόντα
Φορτώνει...