Κατηγορίες
- Smartphones
- Tablet - iPad
- Ασύρματοι Φορτιστές
- Φορτιστές
- Φορτιστές Αυτοκινήτου
- Powerbank
- Βάσεις στήριξης
- Θήκες Κινητών
- Προστασία Οθόνης Κινητών
- Καλώδια
- Selfie Sticks
- Αντάπτορες
- Διακοσμητικά Κινητών
- Smartwatches
- Αξεσουάρ Wearables
- Ακουστικά & Ηχεία
- Ακουστικά Bluetooth
- Ακουστικά Ψείρες Handsfree
- Φορητά Ηχεία
- Αξεσουάρ Ακουστικών
- Smart Home
Χρώμα
- Άσπρο 19
- Smoke 4
- ΑσημίΑσημί 2
- ΓκριΓκρι 4
- Διάφανο 18
- ΚίτρινοΚίτρινο 1
- ΚόκκινοΚόκκινο 1
- ΛευκόΛευκό 17
- ΜαύροΜαύρο 61
- ΜπλεΜπλε 3
- Πολύχρωμο 4
- ΠράσινοΠράσινο 1
- ΡοζΡοζ 2
Είδος
Οθόνη
Καλώδιο
- LIGHTNING 3
- MICRO USB 3
- PD TO LIGHTNING 10
- PD TO TYPE-C 7
- TYPE-C 1
- ΟΧΙ 15
Μάρκα
- Acefast 73
- ACME 2
- Alcatel 2
- Amazfit 1
- Ancus 1048
- Apple 21
- APPROX 4
- AWEI 1
- BASEUS 116
- Body Glove 1
- Borofone 18
- Brennenstuhl 1
- CABLEXPERT 4
- CANYON 4
- Choetech 8
- COOLSEER 9
- DEFENDER 1
- Duracell 13
- ENERGENIE 2
- Energizer 63
- FIRO 11
- Foneng 9
- GEMBIRD 7
- Goospery 101
- Hammer 1
- HAVIT 3
- HEWLETT PACKARD 9
- Hoco Exclusive 60
- Hoco no q10 291
- Hofi 5
- Huawei 1
- inos 43
- JABEES 6
- JBL 13
- LDNIO 16
- Leki 5
- Lenovo 2
- Maxcom 69
- Maxlife 2
- Maxton 1
- Media-Tech 3
- Motorola 3
- NG 13
- Nokia 5
- NONE 6
- Noozy 93
- OEM 6
- Panasonic 35
- Ringke 26
- Samsung 77
- Setty 2
- SONOFF 35
- Sony 1
- Spigen 48
- TRACER 1
- Trender 18
- Varta 3
- WESDAR 2
- WK 1
- Wonder 4
- Xiaomi 85
- XO 338
- XTRIKE-ME 2
- Yenkee 16
- Sencor 10
Διαθεσιμότητα
Τιμή
HOCO X118 GENEROUS ΚΑΛΩΔΙΟ ΦΟΡΤΙΣΗΣ ΚΑΙ ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ LIGHTNING, 1M, ΜΑΥΡΟ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,07 κ. |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Ποιότητα | ΠΛΕΚΤΟ |
| Είδος | PD (TYPE-C) TO LIGHTNING |
| Μήκος | 1 m |
| Μάρκα | Hoco |
HOCO X117 STAR ΚΑΛΩΔΙΟ ΦΟΡΙΣΗΣ ΚΑΙ ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ LIGHTNING, 1M, ΜΑΥΡΟ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,07 κ. |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Ποιότητα | ΠΛΕΚΤΟ |
| Είδος | LIGHTNING |
| Μήκος | 1 m |
| Μάρκα | Hoco |
HOCO X93 ΚΑΛΩΔΙΟ ΦΟΡΤΙΣΗΣ ΚΑΙ ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ FORCE, TYPE-C ΣΕ TYPE-C, 2m, 60W, ΛΕΥΚΟ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,02 κ. |
|---|---|
| Χρώμα | Λευκό |
| Ποιότητα | ΠΛΑΣΤΙΚΟ |
| Είδος | PD (TYPE-C) TO TYPE-C |
| Μήκος | 2 m |
| Μάρκα | Hoco |
HOCO X93 ΚΑΛΩΔΙΟ ΦΟΡΤΙΣΗΣ ΚΑΙ ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ FORCE, TYPE-C ΣΕ TYPE-C, 1m, 240W, ΛΕΥΚΟ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,02 κ. |
|---|---|
| Χρώμα | Λευκό |
| Ποιότητα | ΠΛΑΣΤΙΚΟ |
| Είδος | PD (TYPE-C) TO TYPE-C |
| Μήκος | 1 m |
| Μάρκα | Hoco |
HOCO CW61 PHANTOM ΜΑΓΝΗΤΙΚΟΣ ΑΣΥΡΜΑΤΟΣ ΦΟΡΤΙΣΤΗΣ, ΨΗΦΙΑΚΗ ΟΘΟΝΗ, ΜΑΥΡΟ
Διαθέσιμο
| Ισχύς | 15W |
|---|---|
| Μάρκα | Hoco |
HOCO NZ14A ΦΟΡΤΙΣΤΗΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ, GUERRERO PD20W + QC3.0 38W, 2 ΘΥΡΕΣ , ΜΑΥΡΟΣ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,03 κ. |
|---|---|
| Ισχύς | 38W |
| Μάρκα | Hoco |
HOCO N70 NUEVO ΦΟΡΤΙΣΤΗΣ PD30W, 1 ΘΥΡΑ, TYPE-C, ΜΑΥΡΟ
Διαθέσιμο
| Ισχύς | 30W |
|---|---|
| Καλώδιο | PD TO TYPE-C |
| Μάρκα | Hoco |
HOCO NZ16 ΦΟΡΤΙΣΤΗΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ, RIGOROUS PD30W, 1 ΘΥΡΑ , ΚΑΛΩΔΙΟ TYPE-C TO LIGHTNING, ΓΚΡΙ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,03 κ. |
|---|---|
| Ισχύς | 30W |
| Καλώδιο | PD TO LIGHTNING |
| Μάρκα | Hoco |
HOCO J148 HANDY PD20W POWER BANK ΤΟΙΧΟΥ, ΜΕ ΚΑΛΩΔΙΟ TYPE-C, 5.000MAH, ΛΕΥΚΟ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,26 κ. |
|---|---|
| Μάρκα | Hoco |
HOCO W62 VERSO RETRO BLUETOOTH HEADPHONES, ΜΑΥΡΟ
Διαθέσιμο
| Μάρκα | Hoco |
|---|
HOCO W64 EARL II BLUETOOTH HEADPHONES, ΜΑΥΡΑ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,25 κ. |
|---|---|
| Μάρκα | Hoco |
HOCO X14 ΚΑΛΩΔΙΟ LIGHTNING ΦΟΡΤΙΣΗΣ & DATA 1m, RED-BLACK
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,04 κ. |
|---|---|
| Ποιότητα | ΠΛΑΣΤΙΚΟ |
| Είδος | LIGHTNING |
| Μήκος | 1 m |
| Μάρκα | Hoco |
HOCO Z62 ΦΟΡΤΙΣΤΗΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ, ΜΕ MICRO USB ΚΑΛΩΔΙΟ, ΓΚΡΙ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,04 κ. |
|---|---|
| Ισχύς | 18W |
| Καλώδιο | MICRO USB |
| Μάρκα | Hoco |
HOCO HI26 ΑΣΥΡΜΑΤΟ ΚΟΥΔΟΥΝΙ ΠΟΡΤΑΣ, ΑΥΤΟΜΑΤΗ ΤΡΟΦΟΔΟΣΙΑ, ΛΕΥΚΟ
Διαθέσιμο
| Μάρκα | Hoco |
|---|
HOCO EW39 BRIGHT ΑΚΟΥΣΤΙΚΑ BLUETOOTH, ΜΩΒ, ENC
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,10 κ. |
|---|---|
| Μάρκα | Hoco |
HOCO M34 HONOR MUSIC UNIVERSAL ΑΚΟΥΣΤΙΚΑ ΜΕ ΜΙΚΡΟΦΩΝΟ, ΛΕΥΚΟ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,03 κ. |
|---|---|
| Μάρκα | Hoco |
Περισσότερα Προϊόντα
Φορτώνει...