Κατηγορίες
- Smartphones
- Tablet - iPad
- Ασύρματοι Φορτιστές
- Φορτιστές
- Φορτιστές Αυτοκινήτου
- Powerbank
- Βάσεις στήριξης
- Θήκες Κινητών
- Προστασία Οθόνης Κινητών
- Καλώδια
- Selfie Sticks
- Αντάπτορες
- Διακοσμητικά Κινητών
- Smartwatches
- Αξεσουάρ Wearables
- Ακουστικά & Ηχεία
- Ακουστικά Bluetooth
- Ακουστικά Ψείρες Handsfree
- Φορητά Ηχεία
- Αξεσουάρ Ακουστικών
- Smart Home
Χρώμα
Είδος
Οθόνη
Καλώδιο
- LIGHTNING 3
- MICRO USB 3
- PD TO LIGHTNING 11
- PD TO TYPE-C 12
- TYPE-C 2
- ΟΧΙ 18
Μάρκα
- Acefast 83
- ACME 2
- Akyga 1
- Alcatel 2
- Amazfit 25
- Ancus 1132
- Apple 878
- APPROX 4
- AWEI 1
- BASEUS 140
- Body Glove 1
- Borofone 24
- Brennenstuhl 1
- CABLEXPERT 4
- CANYON 4
- Choetech 8
- COOLSEER 9
- DEFENDER 1
- Devia 1
- Duracell 14
- ENERGENIE 2
- Energizer 75
- FIRO 11
- Foneng 9
- Garmin 19
- GEMBIRD 7
- Google 98
- Goospery 109
- Hammer 3
- HAVIT 3
- HEWLETT PACKARD 11
- Hoco Exclusive 63
- Hoco no q10 293
- Hofi 7
- Honor 92
- Huawei 17
- inos 50
- JABEES 6
- JBL 19
- Kingston 2
- LDNIO 17
- Leki 5
- Lenovo 48
- Maxcom 88
- Maxlife 2
- Maxton 1
- Media-Tech 5
- MEIZU 6
- Motorola 142
- NG 13
- Nokia 9
- NONE 6
- Noozy 115
- Nothing 17
- OEM 6
- OnePlus 81
- Oppo 76
- Panasonic 53
- Ringke 27
- Samsung 921
- Sandisk 1
- Setty 2
- SONOFF 36
- Sony 1
- Spigen 154
- TRACER 1
- Trender 18
- Varta 3
- Vivo 9
- WESDAR 3
- WK 3
- Wonder 9
- Xiaomi 519
- XO 433
- XTRIKE-ME 2
- Yenkee 21
- Realme 46
- Sencor 16
Διαθεσιμότητα
Τιμή
HOCO X69 JAEGER ΚΑΛΩΔΙΟ ΦΟΡΤΙΣΗΣ , USB ΣΕ TYPE-C , ΜΑΥΡΟ/ΛΕΥΚΟ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,02 κ. |
|---|---|
| Ποιότητα | ΠΛΕΚΤΟ |
| Είδος | TYPE-C |
| Μήκος | 1 m |
| Μάρκα | Hoco |
HOCO X35 PREMIUM ΚΑΛΩΔΙΟ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ iP , USB ΣΕ LIGHTNING , ΜΑΥΡΟ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,01 κ. |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Ποιότητα | ΠΛΕΚΤΟ |
| Είδος | LIGHTNING |
| Μήκος | 0.25 m |
| Μάρκα | Hoco |
HOCO X96 ΚΑΛΩΔΙΟ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ HYPER PD ΣΕ LIGHTNING,0.25m, ΜΑΥΡΟ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,01 κ. |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Ποιότητα | PVC |
| Είδος | PD (TYPE-C) TO LIGHTNING |
| Μήκος | 0.25 m |
| Μάρκα | Hoco |
HOCO X96 ΚΑΛΩΔΙΟ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ HYPER PD ΣΕ LIGHTNING, ΛΕΥΚΟ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,01 κ. |
|---|---|
| Χρώμα | Λευκό |
| Ποιότητα | PVC |
| Είδος | PD (TYPE-C) TO LIGHTNING |
| Μήκος | 0.25 m |
| Μάρκα | Hoco |
HOCO Q21A GREAT FULLY COMPATIBLE POWER BANK, 20.000mAh, 22.5W ΜΕ ΟΘΟΝΗ, ΜΩΒ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,33 κ. |
|---|---|
| Μάρκα | Hoco |
HOCO Q19 LUCKY FULLY COMPATIBLE POWER BANK, 10.000mAh, 30W ΜΕ ΟΘΟΝΗ, ΜΩΒ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,19 κ. |
|---|---|
| Μάρκα | Hoco |
HOCO N43 VISTA ΦΟΡΤΙΣΤΗΣ TYPE-C 30W, ΛΕΥΚΟΣ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,06 κ. |
|---|---|
| Ισχύς | 30W |
| Μάρκα | Hoco |
HOCO N27 ΦΟΡΤΙΣΤΗΣ INNOVATIVE, PD20W, 1 ΘΥΡΑ, ΜΑΥΡΟΣ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,05 κ. |
|---|---|
| Ισχύς | 20W |
| Μάρκα | Hoco |
HOCO CQ10 CONSUELO 3 ΣΕ 1 ΑΣΥΡΜΑΤΟΣ ΑΝΑΔΙΠΛΟΥΜΕΝΟΣ ΦΟΡΤΙΣΤΗΣ , ΜΑΥΡΟΣ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,23 κ. |
|---|---|
| Ισχύς | 15W |
| Μάρκα | Hoco |
HOCO CW47 ORIGINAL SERIES 15W ΑΣΥΡΜΑΤΟΣ ΦΟΡΤΙΣΤΗΣ MAGSAFE , ΑΣΗΜΙ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,04 κ. |
|---|---|
| Ισχύς | 15W |
| Μάρκα | Hoco |
HOCO NZ14B ΦΟΡΤΙΣΤΗΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ, GUERRERO PD50W , 2 ΘΥΡΕΣ , ΜΑΥΡΟΣ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,03 κ. |
|---|---|
| Ισχύς | 50W |
| Μάρκα | Hoco |
HOCO NZ14B ΦΟΡΤΙΣΤΗΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ TYPE-C ΣΕ LIGHTNING, GUERRERO PD50W , 2 ΘΥΡΕΣ , ΜΑΥΡΟΣ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,05 κ. |
|---|---|
| Ισχύς | 50W |
| Καλώδιο | PD TO LIGHTNING |
| Μάρκα | Hoco |
HOCO NZ10 ΦΟΡΤΙΣΤΗΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ HANDY PD45W, 2 ΘΥΡΕΣ , ΜΑΥΡΟΣ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,07 κ. |
|---|---|
| Ισχύς | 45W |
| Μάρκα | Hoco |
HOCO M124 ΑΚΟΥΣΤΙΚΑ 3.5MM JACK WIDE UNIVERSAL ΜΕ ΜΙΚΡΟΦΩΝΟ , ΜΑΥΡΑ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,01 κ. |
|---|---|
| Μάρκα | Hoco |
HOCO M124 ΑΚΟΥΣΤΙΚΑ 3.5MM JACK WIDE UNIVERSAL ΜΕ ΜΙΚΡΟΦΩΝΟ , ΛΕΥΚΑ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,01 κ. |
|---|---|
| Μάρκα | Hoco |
HOCO M121 ΑΚΟΥΣΤΙΚΑ 3.5MM JACK BRIGHT UNIVERSAL ΜΕ ΜΙΚΡΟΦΩΝΟ , ΛΕΥΚΑ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,01 κ. |
|---|---|
| Μάρκα | Hoco |
Περισσότερα Προϊόντα
Φορτώνει...