Κατηγορίες
Χρώμα
Είδος
Μάρκα
- Acefast 83
- ACME 2
- Akyga 1
- Alcatel 2
- Amazfit 25
- Ancus 1132
- Apple 878
- APPROX 4
- AWEI 1
- Body Glove 1
- Borofone 24
- Brennenstuhl 1
- CABLEXPERT 4
- CANYON 4
- Choetech 8
- COOLSEER 9
- DEFENDER 1
- Devia 1
- Duracell 14
- ENERGENIE 2
- Energizer 75
- FIRO 11
- Foneng 9
- Garmin 19
- GEMBIRD 7
- Google 98
- Goospery 109
- Hammer 3
- HAVIT 3
- HEWLETT PACKARD 11
- Hoco Exclusive 63
- Hoco no q10 293
- Hofi 7
- Honor 92
- Huawei 17
- inos 50
- JABEES 6
- JBL 19
- Kingston 2
- LDNIO 17
- Leki 5
- Lenovo 48
- Maxcom 88
- Maxlife 2
- Maxton 1
- Media-Tech 5
- MEIZU 6
- Motorola 142
- NG 13
- Nokia 9
- NONE 6
- Noozy 115
- Nothing 17
- OEM 6
- OnePlus 81
- Oppo 76
- Panasonic 53
- Ringke 27
- Samsung 921
- Sandisk 1
- Setty 2
- SONOFF 36
- Sony 1
- Spigen 154
- TRACER 1
- Trender 18
- Varta 3
- Vivo 9
- WESDAR 3
- WK 3
- Wonder 9
- Xiaomi 519
- XO 433
- XTRIKE-ME 2
- Yenkee 21
- Hoco 1085
- Realme 46
- Sencor 16
Διαθεσιμότητα
Τιμή
Hands Free Stereo Baseus Encok CZ11 USB C Λευκό
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,0701 κ. |
|---|---|
| Χρώμα | Λευκό |
| Εγγύηση | 18 Μήνες |
| Μάρκα | BASEUS |
Universal Ανταλλακτικές Πλάκες για Βάση Στήριξης Αυτοκινήτου Μαγνητική Baseus Iron Suit Ασημί (2 τεμ.)
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,02 κ. |
|---|---|
| Χρώμα | Ασημί |
| Εγγύηση | 18 Μήνες |
| Μάρκα | BASEUS |
Φορτιστής Ταξιδίου Ταχείας Φόρτισης Baseus Super Si 1C με Έξοδο USB C 25W & Καλώδιο USB C σε USB C 1m Λευκό
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,13 κ. |
|---|---|
| Χρώμα | Λευκό |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Μάρκα | BASEUS |
Φορτιστής Αυτοκινήτου Ταχείας Φόρτισης Baseus Grain CCALL-ML01 με Διπλή Έξοδο 2xUSB A 15.5W Μαύρο
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,0857 κ. |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Εγγύηση | 18 Μήνες |
| Μάρκα | BASEUS |
BASEUS CIRCULAR, ΦΟΡΤΙΣΤΗΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ, 2 ΘΥΡΕΣ, 30W, ΜΑΥΡΟΣ
Εξαντλημένο
| Βάρος | 0,04 κ. |
|---|---|
| Ισχύς | 30W |
| Μάρκα | BASEUS |
Καλώδιο Σύνδεσης USB 2.0 Baseus Cafule USB A σε USB C 18W 3A 1m Κόκκινο
Εξαντλημένο
| Βάρος | 0,04 κ. |
|---|---|
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Μάρκα | BASEUS |
BASEUS CAFULE, ΚΑΛΩΔΙΟ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΦΟΡΤΙΣΗΣ, TYPE-C ΣΕ TYPE-C, 3A, 1m, ΚΟΚΚΙΝΟ
Εξαντλημένο
| Βάρος | 0,04 κ. |
|---|---|
| Ποιότητα | ΠΛΕΚΤΟ |
| Είδος | PD (TYPE-C) TO TYPE-C |
| Μήκος | 1 m |
| Μάρκα | BASEUS |
BASEUS CAFULE ΚΑΛΩΔΙΟ ΦΟΡΤΙΣΗΣ, PD 2.0 TYPE-C, 3A, 60W, 1M, ΓΚΡΙ, ΜΑΥΡΟ
Εξαντλημένο
| Βάρος | 0,06 κ. |
|---|---|
| Ποιότητα | ΠΛΕΚΤΟ |
| Είδος | PD (TYPE-C) TO TYPE-C |
| Μήκος | 1 m |
| Μάρκα | BASEUS |
BASEUS CAFULE ΚΑΛΩΔΙΟ ΦΟΡΤΙΣΗΣ, TYPE-C, 3A, 1M, ΚΟΚΚΙΝΟ, ΜΑΥΡΟ
Εξαντλημένο
| Βάρος | 0,06 κ. |
|---|---|
| Ποιότητα | ΠΛΕΚΤΟ |
| Είδος | TYPE-C |
| Μήκος | 1 m |
| Μάρκα | BASEUS |
BASEUS PALM, ΦΟΡΤΙΣΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΦΟΡΤΙΣΗΣ, 2 ΘΥΡΕΣ, 20W, ΛΕΥΚΟΣ
Εξαντλημένο
| Βάρος | 0,08 κ. |
|---|---|
| Ισχύς | 20W |
| Μάρκα | BASEUS |
BASEUS FOAMED SILICONE, ΚΑΛΩΔΙΟ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΦΟΡΤΙΣΗΣ, TYPE-C ΣΕ LIGHTNING, 20W, 2M, ΛΕΥΚΟ
Εξαντλημένο
| Βάρος | 0,07 κ. |
|---|---|
| Ποιότητα | ΣΙΛΙΚΟΝΗ |
| Είδος | PD (TYPE-C) TO LIGHTNING |
| Μήκος | 2 m |
| Μάρκα | BASEUS |
BASEUS CAFULE ΚΑΛΩΔΙΟ ΦΟΡΤΙΣΗΣ, TYPE-C, 3A, 1M, ΜΑΥΡΟ
Εξαντλημένο
| Βάρος | 0,04 κ. |
|---|---|
| Ποιότητα | ΠΛΕΚΤΟ |
| Είδος | TYPE-C |
| Μήκος | 1 m |
| Μάρκα | BASEUS |
BASEUS CAFULE ΚΑΛΩΔΙΟ ΦΟΡΤΙΣΗΣ, PD 2.0 TYPE-C, 3A, 60W, 1M, ΚΟΚΚΙΝΟ, ΜΑΥΡΟ
Εξαντλημένο
| Βάρος | 0,06 κ. |
|---|---|
| Ποιότητα | ΠΛΕΚΤΟ |
| Είδος | PD (TYPE-C) TO TYPE-C |
| Μήκος | 1 m |
| Μάρκα | BASEUS |
BASEUS FOAMED SILICONE, ΚΑΛΩΔΙΟ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΦΟΡΤΙΣΗΣ, TYPE-C, 100W, 2M, ΜΑΥΡΟ
Εξαντλημένο
| Βάρος | 0,09 κ. |
|---|---|
| Ποιότητα | ΣΙΛΙΚΟΝΗ |
| Είδος | TYPE-C |
| Μήκος | 2 m |
| Μάρκα | BASEUS |
BASEUS ENERFILL FC31, POWERBANK, 20000MAh, ΜΕ 2 ΚΑΛΩΔΙΑ, 22.5W, ΜΕ ΨΗΦΙΑΚΗ ΟΘΟΝΗ, ΜΑΥΡΟ
Εξαντλημένο
| Βάρος | 0,42 κ. |
|---|---|
| Μάρκα | BASEUS |
Universal Βάση Στήριξης Αεραγωγού Αυτοκινήτου Baseus Metal Age II Μαύρο
Εξαντλημένο
| Βάρος | 0,1767 κ. |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Μάρκα | BASEUS |
Περισσότερα Προϊόντα
Φορτώνει...