Κατηγορίες
Χρώμα
Είδος
Μάρκα
- Acefast 83
- ACME 2
- Akyga 1
- Alcatel 2
- Amazfit 25
- Ancus 1132
- Apple 878
- APPROX 4
- AWEI 1
- Body Glove 1
- Borofone 24
- Brennenstuhl 1
- CABLEXPERT 4
- CANYON 4
- Choetech 8
- COOLSEER 9
- DEFENDER 1
- Devia 1
- Duracell 14
- ENERGENIE 2
- Energizer 75
- FIRO 11
- Foneng 9
- Garmin 19
- GEMBIRD 7
- Google 98
- Goospery 109
- Hammer 3
- HAVIT 3
- HEWLETT PACKARD 11
- Hoco Exclusive 63
- Hoco no q10 293
- Hofi 7
- Honor 92
- Huawei 17
- inos 50
- JABEES 6
- JBL 19
- Kingston 2
- LDNIO 17
- Leki 5
- Lenovo 48
- Maxcom 88
- Maxlife 2
- Maxton 1
- Media-Tech 5
- MEIZU 6
- Motorola 142
- NG 13
- Nokia 9
- NONE 6
- Noozy 115
- Nothing 17
- OEM 6
- OnePlus 81
- Oppo 76
- Panasonic 53
- Ringke 27
- Samsung 921
- Sandisk 1
- Setty 2
- SONOFF 36
- Sony 1
- Spigen 154
- TRACER 1
- Trender 18
- Varta 3
- Vivo 9
- WESDAR 3
- WK 3
- Wonder 9
- Xiaomi 519
- XO 433
- XTRIKE-ME 2
- Yenkee 21
- Hoco 1085
- Realme 46
- Sencor 16
Διαθεσιμότητα
Τιμή
BASEUS ENERFILL FC21 QPOW3 ULTRA, POWERBANK, 10000MAh, ΜΕ ΚΑΛΩΔΙΟ ΑΠΟΣΠΩΜΕΝΟ LIGHTNING, 45W, ΜΕ ΨΗΦΙΑΚΗ ΟΘΟΝΗ, ΜΑΥΡΟ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,26 κ. |
|---|---|
| Μάρκα | BASEUS |
BASEUS PICOGO GAN, ΦΟΡΤΙΣΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΦΟΡΤΙΣΗΣ, ΘΥΡA TYPE-C, 45W, ΜΑΥΡΟΣ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,15 κ. |
|---|---|
| Ισχύς | 45W |
| Μάρκα | BASEUS |
BASEUS PALM ΦΟΡΤΙΣΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΦΟΡΤΙΣΗΣ, 2 ΘΥΡΕΣ, ΚΑΛΩΔΙΟ TYPE-C ΣΕ TYPE-C, 20W, ΛΕΥΚΟΣ
Διαθέσιμο
| Ισχύς | 60W |
|---|---|
| Καλώδιο | PD TO TYPE-C |
| Μάρκα | BASEUS |
BASEUS ENERCORE CJ11, ΦΟΡΤΙΣΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΦΟΡΤΙΣΗΣ ΜΕ ΑΝΑΔΥΠΛΟΥΜΕΝΟ ΚΑΛΩΔΙΟ TYPEC, 2 ΘΥΡΕΣ, 45W, ΜΑΥΡΟΣ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,20 κ. |
|---|---|
| Ισχύς | 45W |
| Καλώδιο | TYPE-C |
| Μάρκα | BASEUS |
BASEUS ENERFILL FC21 QPOW3 ULTRA, POWERBANK, 20000MAh, ΜΕ ΚΑΛΩΔΙΟ LIGHTNING, 22.5W, ΜΕ ΨΗΦΙΑΚΗ ΟΘΟΝΗ, ΜΑΥΡΟ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,43 κ. |
|---|---|
| Μάρκα | BASEUS |
BASEUS SIMPLE MINI3 ΑΣΥΡΜΑΤΟΣ ΦΟΡΤΙΣΤΗΣ, 15W, ΑΣΗΜΙ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,08 κ. |
|---|---|
| Ισχύς | 15W |
| Μάρκα | BASEUS |
BASEUS SUPER SΙ, ΦΟΡΤΙΣΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΦΟΡΤΙΣΗΣ, 1 ΘΥΡΑ, 30W, ΜΑΥΡΟΣ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,10 κ. |
|---|---|
| Ισχύς | 30W |
| Μάρκα | BASEUS |
BASEUS BRIGHT MIRROR SERIES ΚΑΛΩΔΙΟ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΦΟΡΤΙΣΗΣ, 2 x TYPE-C, 1m, 100W, ΜΑΥΡΟ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,08 κ. |
|---|---|
| Ποιότητα | ΠΛΑΣΤΙΚΟ |
| Είδος | PD (TYPE-C) TO TYPE-C |
| Μήκος | 1 m |
| Μάρκα | BASEUS |
BASEUS SUPER SI ΦΟΡΤΙΣΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΦΟΡΤΙΣΗΣ, 30W, ΛΕΥΚΟ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,09 κ. |
|---|---|
| Ισχύς | 30W |
| Μάρκα | BASEUS |
BASEUS GAN 2 LITE ΦΟΡΤΙΣΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΦΟΡΤΙΣΗΣ, 2 ΘΥΡΕΣ, 65W, ΛΕΥΚΟΣ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,10 κ. |
|---|---|
| Ισχύς | 65W |
| Μάρκα | BASEUS |
BASEUS BOWIE E20, ΑΣΥΡΜΑΤΑ ΑΚΟΥΣΤΙΚΑ, TWS, ΜΑΥΡΑ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,10 κ. |
|---|---|
| Μάρκα | BASEUS |
BASEUS CIRCULAR, ΦΟΡΤΙΣΤΗΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ, 2 ΘΥΡΕΣ, 30W, ΜΑΥΡΟΣ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,04 κ. |
|---|---|
| Ισχύς | 30W |
| Μάρκα | BASEUS |
BASEUS SWAN, ΑΣΥΡΜΑΤΟΣ ΜΑΓΝΗΤΙΚΟΣ ΦΟΡΤΙΣΤΗΣ, 3 ΣΕ 1, ΜΕ ΚΑΛΩΔΙΟ TYPE-C, 20W, ΜΑΥΡΟ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,51 κ. |
|---|---|
| Μάρκα | BASEUS |
BASEUS PRIME TRIP VR2, ΦΟΡΤΙΣΤΗΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ, ΠΤΥΣΣΟΜΕΝΟ ΚΑΛΩΔΙΟ, 30W, ΜΑΥΡΟ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,10 κ. |
|---|---|
| Ισχύς | 30W |
| Καλώδιο | TYPE-C |
| Μάρκα | BASEUS |
BASEUS HIGH DENSITY, ΚΑΛΩΔΙΟ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΦΟΡΤΙΣΗΣ, TYPE-C ΣΕ LIGHTNING, 20W, 1m, ΛΕΥΚΟ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,07 κ. |
|---|---|
| Ποιότητα | ΠΛΕΚΤΟ |
| Είδος | PD (TYPE-C) TO LIGHTNING |
| Μήκος | 1 m |
| Μάρκα | BASEUS |
BASEUS SILKY SERIES, ΚΑΛΩΔΙΟ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΦΟΡΤΙΣΗΣ, TYPE-C ΣΕ TYPE-C, 100W, 1m, ΛΕΥΚΟ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,05 κ. |
|---|---|
| Ποιότητα | ΠΛΑΣΤΙΚΟ |
| Είδος | PD (TYPE-C) TO TYPE-C |
| Μήκος | 1 m |
| Μάρκα | BASEUS |
Περισσότερα Προϊόντα
Φορτώνει...