Κατηγορίες
Χρώμα
Είδος
Μάρκα
- Acefast 83
- ACME 2
- Akyga 1
- Alcatel 2
- Amazfit 25
- Ancus 1132
- Apple 878
- APPROX 4
- AWEI 1
- Body Glove 1
- Borofone 24
- Brennenstuhl 1
- CABLEXPERT 4
- CANYON 4
- Choetech 8
- COOLSEER 9
- DEFENDER 1
- Devia 1
- Duracell 14
- ENERGENIE 2
- Energizer 75
- FIRO 11
- Foneng 9
- Garmin 19
- GEMBIRD 7
- Google 98
- Goospery 109
- Hammer 3
- HAVIT 3
- HEWLETT PACKARD 11
- Hoco Exclusive 63
- Hoco no q10 293
- Hofi 7
- Honor 92
- Huawei 17
- inos 50
- JABEES 6
- JBL 19
- Kingston 2
- LDNIO 17
- Leki 5
- Lenovo 48
- Maxcom 88
- Maxlife 2
- Maxton 1
- Media-Tech 5
- MEIZU 6
- Motorola 142
- NG 13
- Nokia 9
- NONE 6
- Noozy 115
- Nothing 17
- OEM 6
- OnePlus 81
- Oppo 76
- Panasonic 53
- Ringke 27
- Samsung 921
- Sandisk 1
- Setty 2
- SONOFF 36
- Sony 1
- Spigen 154
- TRACER 1
- Trender 18
- Varta 3
- Vivo 9
- WESDAR 3
- WK 3
- Wonder 9
- Xiaomi 519
- XO 433
- XTRIKE-ME 2
- Yenkee 21
- Hoco 1085
- Realme 46
- Sencor 16
Διαθεσιμότητα
Τιμή
BASEUS SUPER SI ΦΟΡΤΙΣΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΦΟΡΤΙΣΗΣ, 20W, ΜΠΛΕ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,08 κ. |
|---|---|
| Ισχύς | 20W |
| Μάρκα | BASEUS |
BASEUS SUPER SI ΦΟΡΤΙΣΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΦΟΡΤΙΣΗΣ, 20W, ΛΕΥΚΟΣ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,08 κ. |
|---|---|
| Ισχύς | 20W |
| Μάρκα | BASEUS |
BASEUS SUPER SI ΦΟΡΤΙΣΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΦΟΡΤΙΣΗΣ, 20W, ΜΑΥΡΟΣ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,08 κ. |
|---|---|
| Ισχύς | 20W |
| Μάρκα | BASEUS |
BASEUS GAN 2 PRO ΦΟΡΤΙΣΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΦΟΡΤΙΣΗΣ, 2 ΘΥΡΕΣ TYPE C + 2 ΘΥΡΕΣ USB, 100W, ΜΑΥΡΟΣ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,13 κ. |
|---|---|
| Ισχύς | 100W |
| Μάρκα | BASEUS |
BASEUS GAN 2 LITE ΦΟΡΤΙΣΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΦΟΡΤΙΣΗΣ, 2 ΘΥΡΕΣ, 65W, ΛΕΥΚΟΣ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,10 κ. |
|---|---|
| Ισχύς | 65W |
| Μάρκα | BASEUS |
BASEUS GAN 2 LITE ΦΟΡΤΙΣΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΦΟΡΤΙΣΗΣ, 2 ΘΥΡΕΣ, 65W, ΜΑΥΡΟΣ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,10 κ. |
|---|---|
| Ισχύς | 65W |
| Μάρκα | BASEUS |
BASEUS CIRCULAR ΜΕΤΑΛΛΙΚΟΣ ΦΟΡΤΙΣΤΗΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ, 2 ΘΥΡΕΣ, 30W, ΜΑΥΡΟΣ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,06 κ. |
|---|---|
| Ισχύς | 30W |
| Μάρκα | BASEUS |
BASEUS BRIGHT MIRROR 2 SERIES, 3 ΣΕ 1, RETRACTABLE, TYPE-C + MICRO USB + LIGHTNING, 3.5A, 1.1M, ΜΑΥΡΟ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,07 κ. |
|---|---|
| Ποιότητα | ΠΛΑΣΤΙΚΟ |
| Μάρκα | BASEUS |
BASEUS CAFULE ΚΑΛΩΔΙΟ ΦΟΡΤΙΣΗΣ, USB ΣΕ LIGHTNING, 2M, 1.5A, ΜΑΥΡΟ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,05 κ. |
|---|---|
| Ποιότητα | ΠΛΕΚΤΟ |
| Είδος | LIGHTNING |
| Μήκος | 2 m |
| Μάρκα | BASEUS |
BASEUS DURA SERIES, ΚΑΛΩΔΙΟ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΦΟΡΤΙΣΗΣ, TYPE-C ΣΕ LIGHTNING, 20W, 2m, ΧΡΥΣΟ-ΜΑΥΡΟ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,07 κ. |
|---|---|
| Ποιότητα | ΠΛΕΚΤΟ |
| Είδος | PD (TYPE-C) TO LIGHTNING |
| Μήκος | 2 m |
| Μάρκα | BASEUS |
BASEUS BOWIE MP1, ΑΣΥΡΜΑΤΑ ΑΚΟΥΣΤΙΚΑ, TWS, ΤΙΤΑΝΙΟ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,20 κ. |
|---|---|
| Μάρκα | BASEUS |
BASEUS BOWIE WM01, ΑΣΥΡΜΑΤΑ ΑΚΟΥΣΤΙΚΑ, TWS, ΜΑΥΡΑ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,09 κ. |
|---|---|
| Μάρκα | BASEUS |
BASEUS SILKY SERIES, ΚΑΛΩΔΙΟ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΦΟΡΤΙΣΗΣ TYPE-C ΣΕ LIGHTNING, 20W, 2m, ΛΕΥΚΟ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,07 κ. |
|---|---|
| Ποιότητα | ΠΛΑΣΤΙΚΟ |
| Είδος | PD (TYPE-C) TO LIGHTNING |
| Μήκος | 2 m |
| Μάρκα | BASEUS |
BASEUS SILKY SERIES, ΚΑΛΩΔΙΟ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΦΟΡΤΙΣΗΣ, TYPE-C ΣΕ TYPE-C, 100W, 1m, ΜΑΥΡΟ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,05 κ. |
|---|---|
| Ποιότητα | ΠΛΑΣΤΙΚΟ |
| Είδος | PD (TYPE-C) TO TYPE-C |
| Μήκος | 1 m |
| Μάρκα | BASEUS |
BASEUS MAGIC SERIES, ΦΟΡΤΙΣΤΗΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ, 2 ΘΥΡΕΣ, ΜΑΥΡΟΣ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,05 κ. |
|---|---|
| Μάρκα | BASEUS |
BASEUS MATRIX, HDMI KVM ΔΙΑΚΟΠΤΗΣ, 2 ΣΕ 1, 1 ΣΕ 2, ΓΚΡΙ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,07 κ. |
|---|---|
| Μάρκα | BASEUS |
Περισσότερα Προϊόντα
Φορτώνει...