Κατηγορίες
Χρώμα
Είδος
Καλώδιο
- LIGHTNING 15
- PD TO LIGHTNING 19
- PD TO TYPE-C 18
- ΝΑΙ 1
- TYPE-C 15
- ΟΧΙ 46
Μάρκα
- XO 433
Διαθεσιμότητα
Τιμή
XO NB200 ΚΑΛΩΔΙΟ ΦΟΡΤΙΣΗΣ 2.1A TYPE-C, ΛΕΥΚΟ, 1m
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,03 κ. |
|---|---|
| Ποιότητα | ΠΛΑΣΤΙΚΟ |
| Είδος | TYPE-C |
| Μήκος | 1 m |
| Μάρκα | XO |
XO NB156 ΚΑΛΩΔΙΟ ΦΟΡΤΙΣΗΣ LIGHTNING, ΜΑΥΡΟ, 1m
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,04 κ. |
|---|---|
| Ποιότητα | ΠΛΑΣΤΙΚΟ |
| Είδος | LIGHTNING |
| Μήκος | 1 m |
| Μάρκα | XO |
XO NB156 ΚΑΛΩΔΙΟ ΦΟΡΤΙΣΗΣ LIGHTNING, ΛΕΥΚΟ, 1m
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,04 κ. |
|---|---|
| Ποιότητα | ΕΛΑΣΤΙΚΟ |
| Είδος | LIGHTNING |
| Μήκος | 1 m |
| Μάρκα | XO |
XO NB156 ΚΑΛΩΔΙΟ ΦΟΡΤΙΣΗΣ TYPE-C, ΜΑΥΡΟ, 1m
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,04 κ. |
|---|---|
| Ποιότητα | ΕΛΑΣΤΙΚΟ |
| Είδος | TYPE-C |
| Μήκος | 1 m |
| Μάρκα | XO |
XO NB156 ΚΑΛΩΔΙΟ ΦΟΡΤΙΣΗΣ TYPE-C, ΛΕΥΚΟ, 1m
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,04 κ. |
|---|---|
| Ποιότητα | ΕΛΑΣΤΙΚΟ |
| Είδος | TYPE-C |
| Μήκος | 1 m |
| Μάρκα | XO |
XO NB47 ΚΑΛΩΔΙΟ ΦΟΡΤΙΣΗΣ LIGHTNING, ΛΕΥΚΟ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,03 κ. |
|---|---|
| Ποιότητα | ΠΛΑΣΤΙΚΟ |
| Είδος | LIGHTNING |
| Μήκος | 1 m |
| Μάρκα | XO |
XO NB200 ΚΑΛΩΔΙΟ ΦΟΡΤΙΣΗΣ LIGHTNING, 1m, ΣΕΤ (30pcs/BOTTLE, BLACK/WHITE)
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,77 κ. |
|---|---|
| Ποιότητα | ΠΛΑΣΤΙΚΟ |
| Είδος | LIGHTNING |
| Μήκος | 1 m |
| Μάρκα | XO |
XO CC39 ΦΟΡΤΙΣΤΗΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ 18W QC3.0, ΜΕΤΑΛΛΙΚΟΣ, 1 ΘΥΡΑ, ΜΑΥΡΟΣ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,05 κ. |
|---|---|
| Ισχύς | 18W |
| Καλώδιο | ΟΧΙ |
| Μάρκα | XO |
XO EP51 ΜΕΤΑΛΛΙΚΟ ΑΚΟΥΣΤΙΚΟ, ΒΙΤΡΙΝΑΚΙ (20ΤΕΜ)
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,42 κ. |
|---|---|
| Μάρκα | XO |
XO NB103 BELL ΚΑΛΩΔΙΟ ΦΟΡΤΙΣΗΣ LIGHTNING 1m ΛΕΥΚΟ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,02 κ. |
|---|---|
| Ποιότητα | ΠΛΑΣΤΙΚΟ |
| Είδος | LIGHTNING |
| Μήκος | 1 m |
| Μάρκα | XO |
XO NB103 BELL ΚΑΛΩΔΙΟ ΦΟΡΤΙΣΗΣ LIGHTNING 2m ΜΑΥΡΟ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,04 κ. |
|---|---|
| Ποιότητα | ΠΛΑΣΤΙΚΟ |
| Είδος | LIGHTNING |
| Μήκος | 2 m |
| Μάρκα | XO |
XO NB103 BELL ΚΑΛΩΔΙΟ ΦΟΡΤΙΣΗΣ LIGHTNING 2m ΛΕΥΚΟ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,04 κ. |
|---|---|
| Ποιότητα | ΠΛΑΣΤΙΚΟ |
| Είδος | LIGHTNING |
| Μήκος | 2 m |
| Μάρκα | XO |
XO NB103 BELL ΚΑΛΩΔΙΟ ΦΟΡΤΙΣΗΣ TYPE-C 1m ΛΕΥΚΟ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,02 κ. |
|---|---|
| Ποιότητα | ΠΛΑΣΤΙΚΟ |
| Είδος | TYPE-C |
| Μήκος | 1 m |
| Μάρκα | XO |
XO L91 ΦΟΡΤΙΣΤΗΣ 25W TYPE-C, 1 ΘΥΡΑ, ΛΕΥΚΟΣ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,07 κ. |
|---|---|
| Ισχύς | 25W |
| Καλώδιο | ΟΧΙ |
| Μάρκα | XO |
XO L90B ΦΟΡΤΙΣΤΗΣ 20W, PD, 1 ΘΥΡΑ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,08 κ. |
|---|---|
| Ισχύς | 20W |
| Καλώδιο | ΟΧΙ |
| Μάρκα | XO |
XO CC45 ΦΟΡΤΙΣΤΗΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ PD+QC3.0 30W, 3 ΘΥΡΕΣ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,06 κ. |
|---|---|
| Ισχύς | 30W |
| Καλώδιο | ΟΧΙ |
| Μάρκα | XO |
Περισσότερα Προϊόντα
Φορτώνει...