Κατηγορίες
Χρώμα
Είδος
Καλώδιο
- LIGHTNING 15
- PD TO LIGHTNING 19
- PD TO TYPE-C 18
- ΝΑΙ 1
- TYPE-C 15
- ΟΧΙ 46
Μάρκα
- XO 433
Διαθεσιμότητα
Τιμή
XO EP84, ΕΝΣΥΡΜΑΤΑ ΑΚΟΥΣΤΙΚΑ, TYPE-C, ΜΑΥΡΑ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,07 κ. |
|---|---|
| Μάρκα | XO |
XO Q6 PRO, ΑΚΟΥΣΤΙΚΑ, 6th GENERATION, ΑΣΥΡΜΑΤΗ ΦΟΡΤΙΣΗ, ΛΕΥΚΟ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,04 κ. |
|---|---|
| Μάρκα | XO |
XO ET31 EXCLUSIVE EDITION ΑΚΟΥΣΤΙΚΑ ΜΕ GPS ΚΑΙ ΑΣΥΡΜΑΤΗ ΦΟΡΤΙΣΗ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,10 κ. |
|---|---|
| Μάρκα | XO |
Ασύρματο Selfie Stick & Τρίποδο XO SS09 Μαύρο
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,15 κ. |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
Hands Free Stereo XO EP57 3.5mm Λευκό
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,0316 κ. |
|---|---|
| Χρώμα | Λευκό |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
Ανιχνευτής Καμερών XO CRP02 Μαύρο
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,05 κ. |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
Hands Free Stereo XO EP42 USB C Λευκό
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,0350 κ. |
|---|---|
| Χρώμα | Λευκό |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
XO L141 ΦΟΡΤΙΣΤΗΣ 20W, 1 ΘΥΡΑ TYPE-C ΜΕ ΚΑΛΩΔΙΟ PD ΣΕ LIGHTNING, ΛΕΥΚΟΣ
Εξαντλημένο
| Ισχύς | 20W |
|---|---|
| Καλώδιο | PD TO LIGHTNING |
| Μάρκα | XO |
XO T5PODS BLUETOOTH HEADSET 5ΗΣ ΓΕΝΙΑΣ, ΛΕΥΚΟ
Εξαντλημένο
| Μάρκα | XO |
|---|
XO NB-Q236A ΚΑΛΩΔΙΟ ΦΟΡΤΙΣΗΣ TYPE-C ΣΕ LIGHTNING, 27W, ΜΑΥΡΟ
Εξαντλημένο
| Χρώμα | Μαύρο |
|---|---|
| Ποιότητα | ΠΛΕΚΤΟ |
| Είδος | PD (TYPE-C) TO LIGHTNING |
| Μήκος | 1 m |
| Μάρκα | XO |
XO G37 AI TRANSLATE OWS ΑΚΟΥΣΤΙΚΑ, ΜΑΥΡΑ
Εξαντλημένο
| Μάρκα | XO |
|---|
XO L144 ΦΟΡΤΙΣΤΗΣ 20W, 2 ΘΥΡΕΣ, ΜΕ ΚΑΛΩΔΙΟ LIGHTNING, ΛΕΥΚΟΣ
Εξαντλημένο
| Ισχύς | 20W |
|---|---|
| Καλώδιο | PD TO LIGHTNING |
| Μάρκα | XO |
XO HN238A ΦΟΡΤΙΣΤΗΣ PD 30W mini, 2 ΘΥΡΕΣ
Εξαντλημένο
| Ισχύς | 30W |
|---|---|
| Καλώδιο | ΟΧΙ |
| Μάρκα | XO |
XO ΦΟΡΤΙΣΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΦΟΡΤΙΣΗΣ L160, 20W, ΜΕ ΚΑΛΩΔΙΟ TYPE-C, 1 ΘΥΡΑ
Εξαντλημένο
| Ισχύς | 20W |
|---|---|
| Καλώδιο | TYPE-C |
| Μάρκα | XO |
XO ΦΟΡΤΙΣΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΦΟΡΤΙΣΗΣ L161, 20W, 2 ΘΥΡΕΣ
Εξαντλημένο
| Ισχύς | 20W |
|---|---|
| Μάρκα | XO |
XO PB308, POWERBANK, 10000MAh, 2 ΘΥΡΕΣ, ΜΑΥΡΟ
Εξαντλημένο
| Μάρκα | XO |
|---|
Περισσότερα Προϊόντα
Φορτώνει...