Κατηγορίες
Χρώμα
Είδος
Καλώδιο
- LIGHTNING 11
- PD TO LIGHTNING 16
- PD TO TYPE-C 10
- ΝΑΙ 1
- TYPE-C 10
- ΟΧΙ 37
Μάρκα
- XO 338
Διαθεσιμότητα
Τιμή
XO PR264 ΜΑΓΝΗΤΙΚΟ POWERBANK 15W WIRELESS CHARGING + PD20W, 10000MAH, ΜΑΥΡΟ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,19 κ. |
|---|---|
| Μάρκα | XO |
XO PR264 ΜΑΓΝΗΤΙΚΟ POWERBANK 15W WIRELESS CHARGING + PD20W, 10000MAH, ΛΕΥΚΟ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,19 κ. |
|---|---|
| Μάρκα | XO |
XO PR273 POWERBANK 22.5W ΜΕ ΚΕΦΑΛΗ LIGHTNING ΚΑΙ TYPE-C, 5000 MAH
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,12 κ. |
|---|---|
| Μάρκα | XO |
XO PR260 POWERBANK 20W, ME ΑΣΥΡΜΑΤΗ ΦΟΡΤΙΣΗ IWATCH, 10000MAH, ΟΘΟΝΗ, ΜΑΥΡΟ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,20 κ. |
|---|---|
| Μάρκα | XO |
XO PR260 POWERBANK 20W, ME ΑΣΥΡΜΑΤΗ ΦΟΡΤΙΣΗ IWATCH, 10000MAH, ΟΘΟΝΗ, ΛΕΥΚΟ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,20 κ. |
|---|---|
| Μάρκα | XO |
XO CE31 ΦΟΡΤΙΣΤΗΣ 30W GAN ME ΑΝΑΣΥΡΟΜΕΝΟ ΚΑΛΩΔΙΟ, 1 ΘΥΡΑ USB, 1 ΘΥΡΑ TYPE-C, ΚΑΛΩΔΙΟ TYPE-C
Διαθέσιμο
| Ισχύς | 30W |
|---|---|
| Καλώδιο | TYPE-C |
| Μάρκα | XO |
XO L36 ΦΟΡΤΙΣΤΗΣ QC3.0, 1 ΘΥΡΑ, ΚΑΛΩΔΙΟ LIGHTNING, ΛΕΥΚΟ
Διαθέσιμο
| Καλώδιο | LIGHTNING |
|---|---|
| Μάρκα | XO |
XO CE35 ΦΟΡΤΙΣΤΗΣ 100W GAN, 2 ΘΥΡΕΣ TYPE-C, 1 ΘΥΡΑ USB, ΛΕΥΚΟΣ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,19 κ. |
|---|---|
| Καλώδιο | ΟΧΙ |
| Μάρκα | XO |
XO CC56 MINI ΦΟΡΤΙΣΤΗΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ, 2 ΘΥΡΕΣ, 30W, ΜΑΥΡΟΣ
Διαθέσιμο
| Ισχύς | 30W |
|---|---|
| Καλώδιο | ΟΧΙ |
| Μάρκα | XO |
XO BCC18 SMART ΦΟΡΤΙΣΤΗΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ ΜΕ BLYETOOTH MP3, 3A, ΜΑΥΡΟ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,06 κ. |
|---|---|
| Ισχύς | 15W |
| Μάρκα | XO |
XO L129 ΦΟΡΤΙΣΤΗΣ 20W, ΛΕΥΚΟΣ
Διαθέσιμο
| Ισχύς | 20W |
|---|---|
| Μάρκα | XO |
XO L129 ΦΟΡΤΙΣΤΗΣ 20W, ΜΕ ΚΑΛΩΔΙΟ LIGHTNING, ΛΕΥΚΟΣ
Διαθέσιμο
| Ισχύς | 20W |
|---|---|
| Καλώδιο | PD TO LIGHTNING |
| Μάρκα | XO |
XO L135 ΦΟΡΤΙΣΤΗΣ 18W, ΜΕ ΚΑΛΩΔΙΟ TYPE-C, ΛΕΥΚΟΣ
Διαθέσιμο
| Ισχύς | 18W |
|---|---|
| Καλώδιο | TYPE-C |
| Μάρκα | XO |
XO L144 ΦΟΡΤΙΣΤΗΣ 20W, 2 ΘΥΡΕΣ, ΜΕ ΚΑΛΩΔΙΟ LIGHTNING, ΜΠΛΕ
Διαθέσιμο
| Ισχύς | 20W |
|---|---|
| Καλώδιο | PD TO TYPE-C |
| Μάρκα | XO |
XO L144 ΦΟΡΤΙΣΤΗΣ 20W, 2 ΘΥΡΕΣ, ΜΕ ΚΑΛΩΔΙΟ LIGHTNING, ΡΟΖ
Διαθέσιμο
| Ισχύς | 20W |
|---|---|
| Καλώδιο | PD TO LIGHTNING |
| Μάρκα | XO |
XO L144 ΦΟΡΤΙΣΤΗΣ 20W, 2 ΘΥΡΕΣ, ΡΟΖ
Διαθέσιμο
| Ισχύς | 20W |
|---|---|
| Μάρκα | XO |
Περισσότερα Προϊόντα
Φορτώνει...