Κατηγορίες
Χρώμα
Είδος
Καλώδιο
- LIGHTNING 15
- PD TO LIGHTNING 19
- PD TO TYPE-C 18
- ΝΑΙ 1
- TYPE-C 15
- ΟΧΙ 46
Μάρκα
- XO 433
Διαθεσιμότητα
Τιμή
XO PR226 ΑΣΥΡΜΑΤΟ POWERBANK 15W + PD20W + QC20W, MAGSAFE, 10000mAh , ΛΕΥΚΟ
Διαθέσιμο
| Μάρκα | XO |
|---|
XO PR226 ΑΣΥΡΜΑΤΟ POWERBANK 15W + PD20W + QC20W, MAGSAFE, 10000mAh , ΜΩΒ
Διαθέσιμο
| Μάρκα | XO |
|---|
XO PR242 ΑΣΥΡΜΑΤΟ POWERBANK 15W, MAGSAFE, PD20W, 5000mAh , ΜΑΥΡΟ
Διαθέσιμο
| Μάρκα | XO |
|---|
XO PR242 ΑΣΥΡΜΑΤΟ POWERBANK 15W, MAGSAFE, PD20W, 5000mAh , ΛΕΥΚΟ
Διαθέσιμο
| Μάρκα | XO |
|---|
XO F53 XINGMU HXEIO BLUETOOTH 8" 40W, ΜΕ ΜΙΚΡΟΦΩΝΟ, ΜΑΥΡΟ
Διαθέσιμο
| Μάρκα | XO |
|---|
XO CC51 ΦΟΡΤΙΣΤΗΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ PD 40W, ΜΕ ΚΑΛΩΔΙΟ LIGHTNING, 2 ΘΥΡΕΣ TYPE-C , ΜΕΤΑΛΛΙΚΟΣ
Διαθέσιμο
| Ισχύς | 40W |
|---|---|
| Καλώδιο | LIGHTNING |
| Μάρκα | XO |
XO CC51 ΦΟΡΤΙΣΤΗΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ PD 40W, ΜΕ ΚΑΛΩΔΙΟ TYPE-C, 2 ΘΥΡΕΣ TYPE-C , ΜΕΤΑΛΛΙΚΟΣ
Διαθέσιμο
| Ισχύς | 40W |
|---|---|
| Καλώδιο | TYPE-C |
| Μάρκα | XO |
XO EP78 ΑΚΟΥΣΤΙΚΑ HANDSFREE, TYPE-C, ΛΕΥΚΑ
Διαθέσιμο
| Μάρκα | XO |
|---|
XO NB-Q223A ΚΑΛΩΔΙΟ ΦΟΡΤΙΣΗΣ TRANSPARENT GOLD PLATED SERIES PD ΣΕ LIGHTNING, 27W
Διαθέσιμο
| Χρώμα | Μαύρο |
|---|---|
| Ποιότητα | ΠΛΕΚΤΟ |
| Είδος | PD (TYPE-C) TO LIGHTNING |
| Μήκος | 1 m |
| Μάρκα | XO |
XO NB-Q190B ΚΑΛΩΔΙΟ ΦΟΡΤΙΣΗΣ 60W Charger Cable PD ΣΕ TYPE-C, 2m
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,06 κ. |
|---|---|
| Ποιότητα | ΠΛΑΣΤΙΚΟ |
| Είδος | PD (TYPE-C) TO TYPE-C |
| Μήκος | 2 m |
| Μάρκα | XO |
XO L36 ΦΟΡΤΙΣΤΗΣ QC3.0, 1 ΘΥΡΑ, ΚΑΛΩΔΙΟ TYPE-C
Διαθέσιμο
| Ισχύς | 18W |
|---|---|
| Καλώδιο | TYPE-C |
| Μάρκα | XO |
XO CE20 ΦΟΡΤΙΣΤΗΣ 30W GAN 1 ΘΥΡΑ PD, ΛΕΥΚΟΣ
Διαθέσιμο
| Ισχύς | 30W |
|---|---|
| Καλώδιο | ΟΧΙ |
| Μάρκα | XO |
XO CE08 ΦΟΡΤΙΣΤΗΣ, PD50W, 2 ΘΥΡΕΣ PD, ΛΕΥΚΟ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,11 κ. |
|---|---|
| Ισχύς | 50W |
| Καλώδιο | ΟΧΙ |
| Μάρκα | XO |
XO G39 METAL REMOTE CONTROL, ΑΚΟΥΣΤΙΚΑ TWS, ΜΠΕΖ
Διαθέσιμο
| Μάρκα | XO |
|---|
XO CC70 MINI METAL ΦΟΡΤΙΣΤΗΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ, PD30W, 1 ΘΥΡΑ PD, ΜΑΥΡΟΣ
Διαθέσιμο
| Ισχύς | 30W |
|---|---|
| Καλώδιο | ΟΧΙ |
| Μάρκα | XO |
XO CC70 MINI METAL ΦΟΡΤΙΣΤΗΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ, PD30W, 1 ΘΥΡΑ PD, ΜΕ ΚΑΛΩΔΙΟ PD ΣΕ TYPE-C, ΜΑΥΡΟΣ
Διαθέσιμο
| Ισχύς | 30W |
|---|---|
| Καλώδιο | PD TO TYPE-C |
| Μάρκα | XO |
Περισσότερα Προϊόντα
Φορτώνει...