Κατηγορίες
Χρώμα
Είδος
Καλώδιο
- LIGHTNING 11
- PD TO LIGHTNING 16
- PD TO TYPE-C 10
- ΝΑΙ 1
- TYPE-C 10
- ΟΧΙ 37
Μάρκα
- XO 338
Διαθεσιμότητα
Τιμή
XO CE18 ΦΟΡΤΙΣΤΗΣ PD30W 1 ΘΥΡΑ PD, ΠΡΑΣΙΝΟ
Διαθέσιμο
| Ισχύς | 30W |
|---|---|
| Καλώδιο | ΟΧΙ |
| Μάρκα | XO |
XO CE18 ΦΟΡΤΙΣΤΗΣ PD30W 1 ΘΥΡΑ PD, ΜΩΒ
Διαθέσιμο
| Ισχύς | 30W |
|---|---|
| Καλώδιο | ΟΧΙ |
| Μάρκα | XO |
XO CE16 ΦΟΡΤΙΣΤΗΣ 45W GAΝ NITRIDE 1 ΘΥΡΑ USB + 1 ΘΥΡΑ PD, ΛΕΥΚΟΣ
Διαθέσιμο
| Ισχύς | 45W |
|---|---|
| Καλώδιο | ΟΧΙ |
| Μάρκα | XO |
XO CX017 ΑΣΥΡΜΑΤΟΣ ΦΟΡΤΙΣΤΗΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ
Διαθέσιμο
| Ισχύς | 15W |
|---|---|
| Μάρκα | XO |
XO CC58 ΦΟΡΤΙΣΤΗΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ 65W+30W, 1 ΘΥΡΑ USB + 1 ΘΥΡΑ PD, ΔΙΑΦΑΝΟΣ
Διαθέσιμο
| Ισχύς | 65W |
|---|---|
| Καλώδιο | ΟΧΙ |
| Μάρκα | XO |
XO PR234 POWERBANK 22.5W+PD20W ME ΟΘΟΝΗ ΚΑΙ ΚΑΛΩΔΙΟ LIGHTNING + TYPE-C 20000MAH, ΜΩΒ
Διαθέσιμο
| Μάρκα | XO |
|---|
XO PSA-700 192000MAH/614WH OUTDOOR LIGHTNING ENERGY STORAGE POWER STATION
Διαθέσιμο
| Μάρκα | XO |
|---|
XO XRYG-416-3 SOLAR PANEL, 60W, 17.76V
Διαθέσιμο
| Μάρκα | XO |
|---|
XO NB-Q252A PD 27W TYPE-C ΣΕ LIGHTNING ΚΑΛΩΔΙΟ ΦΟΡΤΙΣΗΣ ΣΙΛΙΚΟΝΗΣ, ΜΑΥΡΟ
Διαθέσιμο
| Χρώμα | Μαύρο |
|---|---|
| Ποιότητα | ΣΙΛΙΚΟΝΗ |
| Είδος | PD (TYPE-C) TO LIGHTNING |
| Μήκος | 1 m |
| Μάρκα | XO |
XO NB-Q252A PD 27W TYPE-C ΣΕ LIGHTNING ΚΑΛΩΔΙΟ ΦΟΡΤΙΣΗΣ ΣΙΛΙΚΟΝΗΣ, ΚΙΤΡΙΝΟ
Διαθέσιμο
| Χρώμα | Κίτρινο |
|---|---|
| Ποιότητα | ΣΙΛΙΚΟΝΗ |
| Είδος | PD (TYPE-C) TO LIGHTNING |
| Μήκος | 1 m |
| Μάρκα | XO |
XO NB-Q250B PD 60W TYPE-C ΣΕ TYPE-C PVC SHINY COLORFUL FAST CHARGING CABLE ΓΑΛΑΖΙΟ
Διαθέσιμο
| Χρώμα | Μπλε |
|---|---|
| Ποιότητα | ΠΛΕΚΤΟ |
| Είδος | PD (TYPE-C) TO TYPE-C |
| Μήκος | 1 m |
| Μάρκα | XO |
XO PR220 POWERBANK ΤΣΕΠΗΣ ΜΕ ΒΙΣΜΑ TYPE-C KAI ΚΑΛΩΔΙΟ TYPE-C, 5000MAH
Διαθέσιμο
| Μάρκα | XO |
|---|
XO PR231 MAG SAFE IPHONE 15W WIRELESS+PD20W POWERBANK, 10000MAH, ΓΑΛΑΖΙΟ
Διαθέσιμο
| Μάρκα | XO |
|---|
XO L145 ΦΟΡΤΙΣΤΗΣ ΜΕ ΚΑΛΩΔΙΟ LIGHTNING, PD 20W USB-C + LIGHTNING , 2 ΘΥΡΕΣ, ΛΕΥΚΟΣ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,05 κ. |
|---|---|
| Ισχύς | 20W |
| Καλώδιο | LIGHTNING |
| Μάρκα | XO |
XO L140 GaN NITRIDE ΦΟΡΤΙΣΤΗΣ 35W USB-C , 2 ΘΥΡΕΣ, ΛΕΥΚΟΣ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,05 κ. |
|---|---|
| Ισχύς | 35W |
| Καλώδιο | ΟΧΙ |
| Μάρκα | XO |
XO L105 ΦΟΡΤΙΣΤΗΣ 35W, 2 ΘΥΡΕΣ PD , ΜΑΥΡΟΣ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,08 κ. |
|---|---|
| Ισχύς | 35W |
| Καλώδιο | ΟΧΙ |
| Μάρκα | XO |
Περισσότερα Προϊόντα
Φορτώνει...