Κατηγορίες
Χρώμα
Είδος
Καλώδιο
- LIGHTNING 11
- PD TO LIGHTNING 16
- PD TO TYPE-C 10
- ΝΑΙ 1
- TYPE-C 10
- ΟΧΙ 37
Μάρκα
- XO 338
Διαθεσιμότητα
Τιμή
XO PR220 POWERBANK ΤΣΕΠΗΣ ΜΕ ΒΙΣΜΑ LIGHTNING ΓΙΑ IPHONE KAI ΚΑΛΩΔΙΟ TYPE-C, 5000MAH
Διαθέσιμο
| Μάρκα | XO |
|---|
XO NB256A USB-A FEMALE TO LIGHTNING OTG ADAPTER, ΛΕΥΚΟ
Διαθέσιμο
| Μάρκα | XO |
|---|
XO NB256F MICRO FEMALE TO LIGHTNING MALE ADAPTER, ΛΕΥΚΟ
Διαθέσιμο
| Μάρκα | XO |
|---|
XO NB256G MICRO FEMALE TO TYPE-C MALE CONNECTOR, ΛΕΥΚΟ
Διαθέσιμο
| Μάρκα | XO |
|---|
XO NB-Q166 ΚΑΛΩΔΙΟ ΦΟΡΤΙΣΗΣ 5A, LIGHTNING, ΠΡΑΣΙΝΟ
Διαθέσιμο
| Χρώμα | Πράσινο |
|---|---|
| Ποιότητα | ΕΛΑΣΤΙΚΟ |
| Είδος | LIGHTNING |
| Μήκος | 1 m |
| Μάρκα | XO |
XO NB-Q166 ΚΑΛΩΔΙΟ ΦΟΡΤΙΣΗΣ 5A, TYPE-C, ΠΡΑΣΙΝΟ
Διαθέσιμο
| Χρώμα | Πράσινο |
|---|---|
| Ποιότητα | ΕΛΑΣΤΙΚΟ |
| Είδος | TYPE-C |
| Μήκος | 1 m |
| Μάρκα | XO |
XO NB-Q262 ΚΑΛΩΔΙΟ ΣΙΛΙΚΟΝΗΣ 2 ΣΕ 1 TYPE-C 60W ΚΑΙ LIGHTNING 27W, 1.2M
Διαθέσιμο
| Χρώμα | Λευκό |
|---|---|
| Ποιότητα | ΣΙΛΙΚΟΝΗ |
| Είδος | LIGHTNING, TYPE-C |
| Μήκος | 1.2 m |
| Μάρκα | XO |
XO NB-Q260B ΚΑΛΩΔΙΟ ΦΟΡΤΙΣΗΣ IPHONE15 TYPE-C ΣΕ TYPE-C, 60W, 1.5M
Διαθέσιμο
| Χρώμα | Λευκό |
|---|---|
| Ποιότητα | ΠΛΕΚΤΟ |
| Είδος | PD (TYPE-C) TO TYPE-C |
| Μήκος | 1.5 m |
| Μάρκα | XO |
XO NB-Q259 ΚΑΛΩΔΙΟ ΦΟΡΤΙΣΗΣ IPHONE15 TYPE-C ΣΕ TYPE-C, 60W, 1M
Διαθέσιμο
| Χρώμα | Λευκό |
|---|---|
| Ποιότητα | ΠΛΕΚΤΟ |
| Είδος | PD (TYPE-C) TO TYPE-C |
| Μήκος | 1 m |
| Μάρκα | XO |
XO NB-Q250A ΚΑΛΩΔΙΟ ΦΟΡΤΙΣΗΣ TYPEC ΣΕ LIGHTNING, 27W, ΓΑΛΑΖΙΟ
Διαθέσιμο
| Χρώμα | Μπλε |
|---|---|
| Ποιότητα | ΠΛΕΚΤΟ |
| Είδος | PD (TYPE-C) TO LIGHTNING |
| Μήκος | 1 m |
| Μάρκα | XO |
XO NB245 ΚΑΛΩΔΙΟ ΦΟΡΤΙΣΗΣ ΣΙΛΙΚΟΝΗΣ SULUO SERIES LIGHTNING, 1M, ΜΑΥΡΟ
Διαθέσιμο
| Χρώμα | Μαύρο |
|---|---|
| Ποιότητα | ΣΙΛΙΚΟΝΗ |
| Είδος | LIGHTNING |
| Μήκος | 1 m |
| Μάρκα | XO |
XO NB245 ΚΑΛΩΔΙΟ ΦΟΡΤΙΣΗΣ ΣΙΛΙΚΟΝΗΣ SULUO SERIES LIGHTNING, 1M, ΛΕΥΚΟ
Διαθέσιμο
| Χρώμα | Λευκό |
|---|---|
| Ποιότητα | ΣΙΛΙΚΟΝΗ |
| Είδος | LIGHTNING |
| Μήκος | 1 m |
| Μάρκα | XO |
XO NB245 ΚΑΛΩΔΙΟ ΦΟΡΤΙΣΗΣ ΣΙΛΙΚΟΝΗΣ SULUO SERIES LIGHTNING, 1M, ΚΙΤΡΙΝΟ
Διαθέσιμο
| Χρώμα | Κίτρινο |
|---|---|
| Ποιότητα | ΣΙΛΙΚΟΝΗ |
| Είδος | LIGHTNING |
| Μήκος | 1 m |
| Μάρκα | XO |
XO NB245 ΚΑΛΩΔΙΟ ΦΟΡΤΙΣΗΣ ΣΙΛΙΚΟΝΗΣ SULUO SERIES TYPE-C, 1M, ΜΑΥΡΟ
Διαθέσιμο
| Χρώμα | Μαύρο |
|---|---|
| Ποιότητα | ΣΙΛΙΚΟΝΗ |
| Είδος | TYPE-C |
| Μήκος | 1 m |
| Μάρκα | XO |
XO NB245 ΚΑΛΩΔΙΟ ΦΟΡΤΙΣΗΣ ΣΙΛΙΚΟΝΗΣ SULUO SERIES TYPE-C, 1M, ΛΕΥΚΟ
Διαθέσιμο
| Χρώμα | Λευκό |
|---|---|
| Ποιότητα | ΣΙΛΙΚΟΝΗ |
| Είδος | TYPE-C |
| Μήκος | 1 m |
| Μάρκα | XO |
XO NB245 ΚΑΛΩΔΙΟ ΦΟΡΤΙΣΗΣ ΣΙΛΙΚΟΝΗΣ SULUO SERIES TYPE-C, 1M, ΚΙΤΡΙΝΟ
Διαθέσιμο
| Χρώμα | Κίτρινο |
|---|---|
| Ποιότητα | ΣΙΛΙΚΟΝΗ |
| Είδος | TYPE-C |
| Μήκος | 1 m |
| Μάρκα | XO |
Περισσότερα Προϊόντα
Φορτώνει...