Κατηγορίες
Χρώμα
Είδος
Καλώδιο
- LIGHTNING 15
- PD TO LIGHTNING 19
- PD TO TYPE-C 18
- ΝΑΙ 1
- TYPE-C 15
- ΟΧΙ 46
Μάρκα
- XO 433
Διαθεσιμότητα
Τιμή
XO NB-Q166 5A ΚΑΛΩΔΙΟ ΦΟΡΤΙΣΗΣ FAST CHARGING TYPE-C ΜΑΥΡΟ.
Διαθέσιμο
| Ποιότητα | ΕΛΑΣΤΙΚΟ |
|---|---|
| Είδος | TYPE-C |
| Μήκος | 1 m |
| Μάρκα | XO |
XO NB-Q166 5A ΚΑΛΩΔΙΟ ΦΟΡΤΙΣΗΣ FAST CHARGING TYPE-C ΛΕΥΚΟ
Διαθέσιμο
| Ποιότητα | ΕΛΑΣΤΙΚΟ |
|---|---|
| Είδος | TYPE-C |
| Μήκος | 1 m |
| Μάρκα | XO |
XO NB-Q166 5A ΚΑΛΩΔΙΟ ΦΟΡΤΙΣΗΣ FAST CHARGING TYPE-C ΚΟΚΚΙΝΟ
Διαθέσιμο
| Ποιότητα | ΕΛΑΣΤΙΚΟ |
|---|---|
| Είδος | TYPE-C |
| Μήκος | 1 m |
| Μάρκα | XO |
XO NB145 ΚΑΛΩΔΙΟ ΦΟΡΤΙΣΗΣ SMART CHIPSET AUTO POWER-OFF FOR LIGHTNING
Διαθέσιμο
| Ποιότητα | ΕΛΑΣΤΙΚΟ |
|---|---|
| Είδος | LIGHTNING |
| Μήκος | 1 m |
| Μάρκα | XO |
XO NB-P171 ΚΑΛΩΔΙΟ ΦΟΡΤΙΣΗΣ BOWLING 2.4A FOR LIGHTING ΜΑΥΡΟ
Διαθέσιμο
| Ποιότητα | ΕΛΑΣΤΙΚΟ |
|---|---|
| Είδος | LIGHTNING |
| Μήκος | 1 m |
| Μάρκα | XO |
XO L77 ΦΟΡΤΙΣΤΗΣ 20W PD FAST, QC3, 1 ΘΥΡΑ
Διαθέσιμο
| Ισχύς | 15W |
|---|---|
| Καλώδιο | ΟΧΙ |
| Μάρκα | XO |
XO L72 ΦΟΡΤΙΣΤΗΣ QC3.0+2.1A, 3 ΘΥΡΕΣ ΜΕ ΚΑΛΩΔΙΟ LIGHTING, 18w
Διαθέσιμο
| Ισχύς | 18W |
|---|---|
| Καλώδιο | ΝΑΙ |
| Μάρκα | XO |
XO EP38 ΑΚΟΥΣΤΙΚΑ HANDSFREE, 3.5mm ΓΚΡΙ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,02 κ. |
|---|---|
| Μάρκα | XO |
XO EP33 ΑΚΟΥΣΤΙΚΑ HANDSFREE, 3.5mm ΛΕΥΚΟ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,01 κ. |
|---|---|
| Μάρκα | XO |
XO EP20 ΑΚΟΥΣΤΙΚΑ HANDSFREE, 3.5mm ΜΑΥΡΟ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,01 κ. |
|---|---|
| Μάρκα | XO |
XO EP20 ΑΚΟΥΣΤΙΚΑ HANDSFREE, 3.5mm ΛΕΥΚΟ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,01 κ. |
|---|---|
| Μάρκα | XO |
XO X6 ΑΚΟΥΣΤΙΚΑ HANDSFREE BLUETOOTH TWS, ΜΕ ΟΘΟΝΗ, ΜΑΥΡΑ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,11 κ. |
|---|---|
| Μάρκα | XO |
XO NB185 ΚΑΛΩΔΙΟ ΦΟΡΤΙΣΗΣ 6A LIGHTNING, 1m
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,06 κ. |
|---|---|
| Ποιότητα | ΕΛΑΣΤΙΚΟ |
| Είδος | LIGHTNING |
| Μήκος | 1 m |
| Μάρκα | XO |
XO NB185 ΚΑΛΩΔΙΟ ΦΟΡΤΙΣΗΣ 6A TYPE-C, 1m
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,06 κ. |
|---|---|
| Ποιότητα | ΕΛΑΣΤΙΚΟ |
| Είδος | LIGHTNING |
| Μήκος | 1 m |
| Μάρκα | XO |
XO NB-Q190A, ΚΑΛΩΔΙΟ ΦΟΡΤΙΣΗΣ, 60W, TYPE-C ΣΕ TYPE-C, 1m
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,04 κ. |
|---|---|
| Ποιότητα | ΠΛΑΣΤΙΚΟ |
| Είδος | PD (TYPE-C) TO TYPE-C |
| Μήκος | 1 m |
| Μάρκα | XO |
XO NB-Q189B ΚΑΛΩΔΙΟ ΦΟΡΤΙΣΗΣ 20W Charger Cable PD ΣΕ LIGHTNING, 2m
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,04 κ. |
|---|---|
| Ποιότητα | ΕΛΑΣΤΙΚΟ |
| Είδος | PD (TYPE-C) TO LIGHTNING |
| Μήκος | 2 m |
| Μάρκα | XO |
Περισσότερα Προϊόντα
Φορτώνει...