Wireless Bluetooth Xiaomi Redmi Buds 8 Lite BHR08OJGL Bluetooth v5.4 με Θήκη Φόρτισης Blue
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,043 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση | 2 Χρόνια |
| Μάρκα | Xiaomi |
Wireless Bluetooth Xiaomi Redmi Buds 8 Lite BHR08OMGL Bluetooth v5.4 με Θήκη Φόρτισης Black
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,043 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση | 2 Χρόνια |
| Μάρκα | Xiaomi |
Xiaomi Smart Band 9 Active 1.47″ TFT 5ATM Pink
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,09 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση | 2 Χρόνια |
| Μάρκα | Xiaomi |
Xiaomi Redmi Note 15 4G Dual Sim 6.77″ 6GB/128GB NFC IP64 Black
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,178 κ. |
|---|---|
| RAM | 6GB |
| Χωρητικότητα | 128GB |
| Οθόνη | 6-7 ίντσες |
| Εγγύηση | 2 Χρόνια |
| Μάρκα | Xiaomi |
Xiaomi Redmi Pad 2 11″ Wi-Fi 4GB/128GB Graphite Gray
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,51 κ. |
|---|---|
| RAM | 4GB |
| Χωρητικότητα | 128GB |
| Οθόνη | 10 ίντσες++ |
| Εγγύηση | 2 Χρόνια |
| Μάρκα | Xiaomi |
Xiaomi Redmi Note 15 4G Dual Sim 6.77″ 6GB/128GB NFC IP64 Purple
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,178 κ. |
|---|---|
| RAM | 6GB |
| Χωρητικότητα | 128GB |
| Οθόνη | 6-7 ίντσες |
| Εγγύηση | 2 Χρόνια |
| Μάρκα | Xiaomi |
Xiaomi Redmi A7 Pro 4G Dual Sim 6.88″ 4GB/64GB IP54 Black
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,208 κ. |
|---|---|
| RAM | 4GB |
| Χωρητικότητα | 64GB |
| Οθόνη | 6-7 ίντσες |
| Εγγύηση | 2 Χρόνια |
| Μάρκα | Xiaomi |
Xiaomi Redmi A7 Pro 4G Dual Sim 6.88″ 4GB/64GB IP54 Palm Green
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,208 κ. |
|---|---|
| RAM | 4GB |
| Χωρητικότητα | 64GB |
| Οθόνη | 6-7 ίντσες |
| Εγγύηση | 2 Χρόνια |
| Μάρκα | Xiaomi |
Xiaomi Redmi A7 Pro 4G Dual Sim 6.88″ 4GB/128GB IP54 Palm Green
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,208 κ. |
|---|---|
| RAM | 4GB |
| Χωρητικότητα | 128GB |
| Οθόνη | 6-7 ίντσες |
| Εγγύηση | 2 Χρόνια |
| Μάρκα | Xiaomi |
Xiaomi Redmi A7 Pro 4G Dual Sim 6.88″ 4GB/128GB IP54 Black
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,208 κ. |
|---|---|
| RAM | 4GB |
| Χωρητικότητα | 128GB |
| Οθόνη | 6-7 ίντσες |
| Εγγύηση | 2 Χρόνια |
| Μάρκα | Xiaomi |
Xiaomi Redmi A7 Pro 4G Dual Sim 6.88″ 4GB/128GB IP54 Mist Blue
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,208 κ. |
|---|---|
| RAM | 4GB |
| Χωρητικότητα | 128GB |
| Οθόνη | 6-7 ίντσες |
| Εγγύηση | 2 Χρόνια |
| Μάρκα | Xiaomi |
Xiaomi Power Bank 10000mAh BHR9073GL 22.5W με 1xUSB-A 1xUSB-C και Ενσωματωμενο Καλώδιο Blue
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,35 κ. |
|---|---|
| Χρώμα | Μπλε |
| Εγγύηση | 2 Χρόνια |
| Μάρκα | Xiaomi |
Xiaomi Watch Leather Strap BHR8038GL 22mm White
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,03 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση | 2 Χρόνια |
| Μάρκα | Xiaomi |
Xiaomi Redmi Note 15 Pro 4G Dual Sim 6.77″ 8GB/256GB IP65 Black
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,195 κ. |
|---|---|
| RAM | 8GB |
| Χωρητικότητα | 256GB |
| Οθόνη | 6-7 ίντσες |
| Εγγύηση | 2 Χρόνια |
| Μάρκα | Xiaomi |
Watchband Xiaomi Silicon Strap για Smart Band 8 Pro με Quick-release Δέσιμο Κίτρινο BHR8010GL
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,03 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση | 2 Χρόνια |
| Μάρκα | Xiaomi |
Xiaomi Redmi Note 15 4G Dual Sim 6.77″ 6GB/128GB NFC IP64 Glacier Blue
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,178 κ. |
|---|---|
| RAM | 6GB |
| Χωρητικότητα | 128GB |
| Οθόνη | 6-7 ίντσες |
| Εγγύηση | 2 Χρόνια |
| Μάρκα | Xiaomi |
Περισσότερα Προϊόντα
Φορτώνει...