Realme GT 7T 5G Dual Sim 6.8″ 12GB/256GB NFC IP68 IceSense Blue
Εξαντλημένο
| Βάρος | 0,202 κ. |
|---|---|
| RAM | 12GB |
| Χωρητικότητα | 256GB |
| Οθόνη | 6-7 ίντσες |
| Εγγύηση | 2 Χρόνια |
| Μάρκα | Realme |
Realme Note 60 4G Dual Sim 6.74″ 4GB/128GB IP64 Marble Black
Εξαντλημένο
| Βάρος | 0,187 κ. |
|---|---|
| RAM | 4GB |
| Χωρητικότητα | 128GB |
| Οθόνη | 6-7 ίντσες |
| Εγγύηση | 2 Χρόνια |
| Μάρκα | Realme |
Realme 14X 5G Dual Sim 6.67″ 6GB/128GB NFC IP64 Carbon Black
Εξαντλημένο
| Βάρος | 0,19 κ. |
|---|---|
| RAM | 6GB |
| Χωρητικότητα | 128GB |
| Οθόνη | 6-7 ίντσες |
| Εγγύηση | 2 Χρόνια |
| Μάρκα | Realme |
Realme 14X 5G Dual Sim 6.67″ 6GB/128GB NFC IP64 Peridot Green
Εξαντλημένο
| Βάρος | 0,19 κ. |
|---|---|
| RAM | 6GB |
| Χωρητικότητα | 128GB |
| Οθόνη | 6-7 ίντσες |
| Εγγύηση | 2 Χρόνια |
| Μάρκα | Realme |
Realme 14 Pro 5G Dual Sim 6.77″ 12GB/512GB IP68 Pearl White
Εξαντλημένο
| Βάρος | 0,182 κ. |
|---|---|
| RAM | 12GB |
| Χωρητικότητα | 512GB |
| Οθόνη | 6-7 ίντσες |
| Εγγύηση | 2 Χρόνια |
| Μάρκα | Realme |
Realme C75 4G Dual Sim 6.72″ 8GB/256GB IP68 Black
Εξαντλημένο
| Βάρος | 0,196 κ. |
|---|---|
| RAM | 8GB |
| Χωρητικότητα | 256GB |
| Οθόνη | 6-7 ίντσες |
| Εγγύηση | 2 Χρόνια |
| Μάρκα | Realme |
Realme GT 7 5G Dual Sim 6.78″ 12GB/512GB NFC IP69 Ice Sense Blue
Εξαντλημένο
| Βάρος | 0,206 κ. |
|---|---|
| RAM | 12GB |
| Χωρητικότητα | 512GB |
| Οθόνη | 6-7 ίντσες |
| Εγγύηση | 2 Χρόνια |
| Μάρκα | Realme |
Realme 14 Pro+ 5G Dual Sim 6.83″ 8GB/256GB NFC IP68 Pearl White
Εξαντλημένο
| Βάρος | 0,196 κ. |
|---|---|
| RAM | 8GB |
| Χωρητικότητα | 256GB |
| Οθόνη | 6-7 ίντσες |
| Εγγύηση | 2 Χρόνια |
| Μάρκα | Realme |
Realme 16 Pro 5G Dual Sim 6.78″ 8GB/512GB IP68 Pebble Grey
Εξαντλημένο
| Βάρος | 0,192 κ. |
|---|---|
| RAM | 8GB |
| Χωρητικότητα | 512GB |
| Οθόνη | 6-7 ίντσες |
| Εγγύηση | 2 Χρόνια |
| Μάρκα | Realme |
Realme Note 50 4G Dual Sim 6.74″ 3GB/64GB IP54 Black
Εξαντλημένο
| Βάρος | 0,186 κ. |
|---|---|
| RAM | 3GB |
| Χωρητικότητα | 64GB |
| Οθόνη | 6-7 ίντσες |
| Εγγύηση | 2 Χρόνια |
| Μάρκα | Realme |
Realme Note 70T 4G Dual Sim 6.74″ 4GB/128GB IP54 Gold
Εξαντλημένο
| Βάρος | 0,201 κ. |
|---|---|
| RAM | 4GB |
| Χωρητικότητα | 128GB |
| Οθόνη | 6-7 ίντσες |
| Εγγύηση | 2 Χρόνια |
| Μάρκα | Realme |
Realme Note 70T 4G Dual Sim 6.74″ 4GB/128GB IP54 Black
Εξαντλημένο
| Βάρος | 0,201 κ. |
|---|---|
| RAM | 4GB |
| Χωρητικότητα | 128GB |
| Οθόνη | 6-7 ίντσες |
| Εγγύηση | 2 Χρόνια |
| Μάρκα | Realme |
Realme GT 7T 5G Dual Sim 6.8″ 12GB/512GB NFC IP68 Racing Yellow
Εξαντλημένο
| Βάρος | 0,202 κ. |
|---|---|
| RAM | 12GB |
| Χωρητικότητα | 512GB |
| Οθόνη | 6-7 ίντσες |
| Εγγύηση | 2 Χρόνια |
| Μάρκα | Realme |
Realme C100 5G Dual Sim 6.8″ 4GB/128GB NFC IP64 Sprouting Green
Εξαντλημένο
| Βάρος | 0,224 κ. |
|---|---|
| RAM | 4GB |
| Χωρητικότητα | 128GB |
| Οθόνη | 6-7 ίντσες |
| Εγγύηση | 2 Χρόνια |
| Μάρκα | Realme |