Κατηγορίες
- Smartphones
- Tablet - iPad
- Ασύρματοι Φορτιστές
- Φορτιστές
- Φορτιστές Αυτοκινήτου
- Powerbank
- Βάσεις στήριξης
- Θήκες Κινητών
- Προστασία Οθόνης Κινητών
- Καλώδια
- Selfie Sticks
- Αντάπτορες
- Διακοσμητικά Κινητών
- Smartwatches
- Αξεσουάρ Wearables
- Ακουστικά & Ηχεία
- Ακουστικά Bluetooth
- Ακουστικά Ψείρες Handsfree
- Φορητά Ηχεία
- Αξεσουάρ Ακουστικών
- Smart Home
Χρώμα
Είδος
Οθόνη
Καλώδιο
- LIGHTNING 3
- MICRO USB 3
- PD TO LIGHTNING 11
- PD TO TYPE-C 12
- TYPE-C 2
- ΟΧΙ 18
Μάρκα
- Hoco 1085
Διαθεσιμότητα
Τιμή
HOCO NZ16A ΦΟΡΤΙΣΤΗΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ, RIGOROUS PD25W ΚΑΙ QC3.0, 2 ΘΥΡΕΣ , ΓΚΡΙ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,03 κ. |
|---|---|
| Ισχύς | 43W |
| Καλώδιο | ΟΧΙ |
| Μάρκα | Hoco |
HOCO HT1 MARQUIS SPORT ΗΧΕΙΟ BLUETOOTH, ΜΑΥΡΟ
Διαθέσιμο
| Μάρκα | Hoco |
|---|
HOCO Q26A JOY POWERBANK, ΜΑΓΝΗΤΙΚΟ, 10.000MAH, ΧΡΥΣΟ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,26 κ. |
|---|---|
| Μάρκα | Hoco |
HOCO CW63, ΑΣΥΡΜΑΤΟΣ ΦΟΡΤΙΣΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΦΟΡΤΙΣΗΣ, 25W, ΛΕΥΚΟΣ
Διαθέσιμο
| Ισχύς | 25W |
|---|---|
| Μάρκα | Hoco |
HOCO X122 BENEFIT, ΚΑΛΩΔΙΟ ΦΟΡΤΙΣΗΣ, 27W, TYPE-C ΣΕ LIGHTNING, ΛΕΥΚΟ
Διαθέσιμο
| Ποιότητα | ΣΙΛΙΚΟΝΗ |
|---|---|
| Είδος | PD (TYPE-C) TO LIGHTNING |
| Μήκος | 1 m |
| Μάρκα | Hoco |
HOCO Z14 SINGLE PORT WITH LIGHTNING CABLE CAR CHARGER ΛΕΥΚΟ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,04 κ. |
|---|---|
| Καλώδιο | LIGHTNING |
| Μάρκα | Hoco |
HOCO Z14 SINGLE PORT WITH MICRO USB CABLE CAR CHARGER ΜΑΥΡΟ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,04 κ. |
|---|---|
| Καλώδιο | MICRO USB |
| Μάρκα | Hoco |
HOCO X1 ΚΑΛΩΔΙΟ TYPE-C 1m, ΛΕΥΚΟ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,38 κ. |
|---|---|
| Ποιότητα | ΠΛΑΣΤΙΚΟ |
| Είδος | TYPE-C |
| Μήκος | 1 m |
| Μάρκα | Hoco |
HOCO U37 ΚΑΛΩΔΙΟ LIGHTNING ΦΟΡΤΙΣΗΣ+DATA 1.2m, ΜΑΥΡΟ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,02 κ. |
|---|---|
| Ποιότητα | ΕΛΑΣΤΙΚΟ |
| Είδος | LIGHTNING |
| Μήκος | 1.2 m |
| Μάρκα | Hoco |
HOCO U37 ΚΑΛΩΔΙΟ LIGHTNING ΦΟΡΤΙΣΗΣ+DATA 1.2m, ΚΟΚΚΙΝΟ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,02 κ. |
|---|---|
| Ποιότητα | ΕΛΑΣΤΙΚΟ |
| Είδος | LIGHTNING |
| Μήκος | 1.2 m |
| Μάρκα | Hoco |
HOCO U37 ΚΑΛΩΔΙΟ TYPE-C ΦΟΡΤΙΣΗΣ+DATA 1.2m, ΚΟΚΚΙΝΟ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,02 κ. |
|---|---|
| Ποιότητα | ΕΛΑΣΤΙΚΟ |
| Είδος | TYPE-C |
| Μήκος | 1.2 m |
| Μάρκα | Hoco |
HOCO ΑΝΤΑΠΤΟΡΑΣ TYPE-C TO MICRO USB ΓΙΑ ΦΟΡΤΙΣΗ & ΜΕΤΑΦΟΡΑ ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ
Διαθέσιμο
| Μάρκα | Hoco |
|---|
HOCO ΑΝΤΑΠΤΟΡΑΣ LIGHTNING TO MICRO USB ΓΙΑ ΦΟΡΤΙΣΗ & ΜΕΤΑΦΟΡΑ ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ
Διαθέσιμο
| Μάρκα | Hoco |
|---|
HOCO X14 ΚΑΛΩΔΙΟ TYPE-C ΦΟΡΤΙΣΗΣ & DATA 1m, BLACK
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,04 κ. |
|---|---|
| Ποιότητα | ΠΛΑΣΤΙΚΟ |
| Είδος | TYPE-C |
| Μήκος | 1 m |
| Μάρκα | Hoco |
HOCO X26 ΚΑΛΩΔΙΟ LIGHTNING ΦΟΡΤΙΣΗΣ & DATA 1m, BLACK – GOLD
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,03 κ. |
|---|---|
| Ποιότητα | ΠΛΕΚΤΟ |
| Είδος | LIGHTNING |
| Μήκος | 1 m |
| Μάρκα | Hoco |
HOCO X26 ΚΑΛΩΔΙΟ TYPE-C ΦΟΡΤΙΣΗΣ & DATA 1m, BLACK – GOLD
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,03 κ. |
|---|---|
| Ποιότητα | ΠΛΕΚΤΟ |
| Είδος | TYPE-C |
| Μήκος | 1 m |
| Μάρκα | Hoco |
Περισσότερα Προϊόντα
Φορτώνει...