Κατηγορίες
- Smartphones
- Tablet - iPad
- Ασύρματοι Φορτιστές
- Φορτιστές
- Φορτιστές Αυτοκινήτου
- Powerbank
- Βάσεις στήριξης
- Θήκες Κινητών
- Προστασία Οθόνης Κινητών
- Καλώδια
- Selfie Sticks
- Αντάπτορες
- Διακοσμητικά Κινητών
- Smartwatches
- Αξεσουάρ Wearables
- Ακουστικά & Ηχεία
- Ακουστικά Bluetooth
- Ακουστικά Ψείρες Handsfree
- Φορητά Ηχεία
- Αξεσουάρ Ακουστικών
- Smart Home
Χρώμα
Είδος
Οθόνη
Καλώδιο
- LIGHTNING 3
- MICRO USB 3
- PD TO LIGHTNING 11
- PD TO TYPE-C 12
- TYPE-C 2
- ΟΧΙ 18
Μάρκα
- Hoco 1085
Διαθεσιμότητα
Τιμή
HOCO X69 JAEGER ΚΑΛΩΔΙΟ ΦΟΡΤΙΣΗΣ , USB ΣΕ TYPE-C , ΜΑΥΡΟ/ΛΕΥΚΟ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,02 κ. |
|---|---|
| Ποιότητα | ΠΛΕΚΤΟ |
| Είδος | TYPE-C |
| Μήκος | 1 m |
| Μάρκα | Hoco |
HOCO X35 PREMIUM ΚΑΛΩΔΙΟ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ iP , USB ΣΕ LIGHTNING , ΜΑΥΡΟ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,01 κ. |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Ποιότητα | ΠΛΕΚΤΟ |
| Είδος | LIGHTNING |
| Μήκος | 0.25 m |
| Μάρκα | Hoco |
HOCO X96 ΚΑΛΩΔΙΟ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ HYPER PD ΣΕ LIGHTNING,0.25m, ΜΑΥΡΟ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,01 κ. |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Ποιότητα | PVC |
| Είδος | PD (TYPE-C) TO LIGHTNING |
| Μήκος | 0.25 m |
| Μάρκα | Hoco |
HOCO X96 ΚΑΛΩΔΙΟ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ HYPER PD ΣΕ LIGHTNING, ΛΕΥΚΟ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,01 κ. |
|---|---|
| Χρώμα | Λευκό |
| Ποιότητα | PVC |
| Είδος | PD (TYPE-C) TO LIGHTNING |
| Μήκος | 0.25 m |
| Μάρκα | Hoco |
HOCO Q21A GREAT FULLY COMPATIBLE POWER BANK, 20.000mAh, 22.5W ΜΕ ΟΘΟΝΗ, ΜΩΒ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,33 κ. |
|---|---|
| Μάρκα | Hoco |
HOCO Q19 LUCKY FULLY COMPATIBLE POWER BANK, 10.000mAh, 30W ΜΕ ΟΘΟΝΗ, ΜΩΒ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,19 κ. |
|---|---|
| Μάρκα | Hoco |
HOCO N43 VISTA ΦΟΡΤΙΣΤΗΣ TYPE-C 30W, ΛΕΥΚΟΣ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,06 κ. |
|---|---|
| Ισχύς | 30W |
| Μάρκα | Hoco |
HOCO N27 ΦΟΡΤΙΣΤΗΣ INNOVATIVE, PD20W, 1 ΘΥΡΑ, ΜΑΥΡΟΣ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,05 κ. |
|---|---|
| Ισχύς | 20W |
| Μάρκα | Hoco |
HOCO CQ10 CONSUELO 3 ΣΕ 1 ΑΣΥΡΜΑΤΟΣ ΑΝΑΔΙΠΛΟΥΜΕΝΟΣ ΦΟΡΤΙΣΤΗΣ , ΜΑΥΡΟΣ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,23 κ. |
|---|---|
| Ισχύς | 15W |
| Μάρκα | Hoco |
HOCO CW47 ORIGINAL SERIES 15W ΑΣΥΡΜΑΤΟΣ ΦΟΡΤΙΣΤΗΣ MAGSAFE , ΑΣΗΜΙ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,04 κ. |
|---|---|
| Ισχύς | 15W |
| Μάρκα | Hoco |
HOCO NZ14B ΦΟΡΤΙΣΤΗΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ, GUERRERO PD50W , 2 ΘΥΡΕΣ , ΜΑΥΡΟΣ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,03 κ. |
|---|---|
| Ισχύς | 50W |
| Μάρκα | Hoco |
HOCO NZ14B ΦΟΡΤΙΣΤΗΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ TYPE-C ΣΕ LIGHTNING, GUERRERO PD50W , 2 ΘΥΡΕΣ , ΜΑΥΡΟΣ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,05 κ. |
|---|---|
| Ισχύς | 50W |
| Καλώδιο | PD TO LIGHTNING |
| Μάρκα | Hoco |
HOCO NZ10 ΦΟΡΤΙΣΤΗΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ HANDY PD45W, 2 ΘΥΡΕΣ , ΜΑΥΡΟΣ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,07 κ. |
|---|---|
| Ισχύς | 45W |
| Μάρκα | Hoco |
HOCO M124 ΑΚΟΥΣΤΙΚΑ 3.5MM JACK WIDE UNIVERSAL ΜΕ ΜΙΚΡΟΦΩΝΟ , ΜΑΥΡΑ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,01 κ. |
|---|---|
| Μάρκα | Hoco |
HOCO M124 ΑΚΟΥΣΤΙΚΑ 3.5MM JACK WIDE UNIVERSAL ΜΕ ΜΙΚΡΟΦΩΝΟ , ΛΕΥΚΑ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,01 κ. |
|---|---|
| Μάρκα | Hoco |
HOCO M121 ΑΚΟΥΣΤΙΚΑ 3.5MM JACK BRIGHT UNIVERSAL ΜΕ ΜΙΚΡΟΦΩΝΟ , ΛΕΥΚΑ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,01 κ. |
|---|---|
| Μάρκα | Hoco |
Περισσότερα Προϊόντα
Φορτώνει...