Κατηγορίες
- Smartphones
- Tablet - iPad
- Ασύρματοι Φορτιστές
- Φορτιστές
- Φορτιστές Αυτοκινήτου
- Powerbank
- Βάσεις στήριξης
- Θήκες Κινητών
- Προστασία Οθόνης Κινητών
- Καλώδια
- Selfie Sticks
- Αντάπτορες
- Διακοσμητικά Κινητών
- Smartwatches
- Αξεσουάρ Wearables
- Ακουστικά & Ηχεία
- Ακουστικά Bluetooth
- Ακουστικά Ψείρες Handsfree
- Φορητά Ηχεία
- Αξεσουάρ Ακουστικών
- Smart Home
Χρώμα
- Άσπρο 19
- Smoke 4
- ΑσημίΑσημί 2
- ΓκριΓκρι 4
- Διάφανο 18
- ΚίτρινοΚίτρινο 1
- ΚόκκινοΚόκκινο 1
- ΛευκόΛευκό 17
- ΜαύροΜαύρο 60
- ΜπλεΜπλε 3
- Πολύχρωμο 4
- ΠράσινοΠράσινο 1
- ΡοζΡοζ 2
Είδος
Οθόνη
Καλώδιο
- LIGHTNING 3
- MICRO USB 3
- PD TO LIGHTNING 10
- PD TO TYPE-C 7
- TYPE-C 1
- ΟΧΙ 15
Μάρκα
- Hoco 873
Διαθεσιμότητα
Τιμή
HOCO X96 ΚΑΛΩΔΙΟ ΦΟΡΤΙΣΗΣ HYPER TYPE-C, 27W, 1m, ΛΕΥΚΟ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,03 κ. |
|---|---|
| Χρώμα | Λευκό |
| Ποιότητα | ΕΛΑΣΤΙΚΟ |
| Είδος | TYPE-C |
| Μήκος | 1 m |
| Μάρκα | Hoco |
HOCO X102 ΚΑΛΩΔΙΟ ΦΟΡΤΙΣΗΣ TYPE-C ΣΕ TYPE-C, 60W, ΜΑΥΡΟ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,02 κ. |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Ποιότητα | ΠΛΕΚΤΟ |
| Είδος | PD (TYPE-C) TO TYPE-C |
| Μήκος | 1 m |
| Μάρκα | Hoco |
HOCO X102 ΚΑΛΩΔΙΟ ΦΟΡΤΙΣΗΣ TYPE-C, ΜΑΥΡΟ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,02 κ. |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Ποιότητα | ΠΛΕΚΤΟ |
| Είδος | TYPE-C |
| Μήκος | 1 m |
| Μάρκα | Hoco |
HOCO N38 DELGADO PD20W+QC3.0 ΦΟΡΤΙΣΤΗΣ, 2 ΘΥΡΕΣ, ΜΑΥΡΟ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,06 κ. |
|---|---|
| Ισχύς | 20W |
| Καλώδιο | ΟΧΙ |
| Μάρκα | Hoco |
HOCO N32 GLORY PD30W ΦΟΡΤΙΣΤΗΣ, 1 ΘΥΡΑ, ΛΕΥΚΟ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,09 κ. |
|---|---|
| Ισχύς | 30W |
| Καλώδιο | ΟΧΙ |
| Μάρκα | Hoco |
HOCO N22 JETTA PD25W ΦΟΡΤΙΣΤΗΣ, 1 ΘΥΡΑ, ΛΕΥΚΟ, ΚΑΛΩΔΙΟ TYPE-C ΣΕ TYPE-C
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,11 κ. |
|---|---|
| Ισχύς | 25W |
| Καλώδιο | PD TO TYPE-C |
| Μάρκα | Hoco |
HOCO N22 ΦΟΡΤΙΣΤΗΣ JETTA PD25W, 1 ΘΥΡΑ ΜΕ ΚΑΛΩΔΙΟ PD ΣΕ LIGHTNING
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,11 κ. |
|---|---|
| Ισχύς | 25W |
| Καλώδιο | PD TO LIGHTNING |
| Μάρκα | Hoco |
HOCO HA9 KAYMAN ΜΕ ΔΥΟ ΜΙΚΡΟΦΩΝΑ OUTDOOR BLUETOOTH SPEAKER, ΜΑΥΡΟ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 8,60 κ. |
|---|---|
| Μάρκα | Hoco |
HOCO HA10 OLEADA OUTDOOR BLUETOOTH SPEAKER ,
Διαθέσιμο
| Βάρος | 8,60 κ. |
|---|---|
| Μάρκα | Hoco |
HOCO ES63 ΑΚΟΥΣΤΙΚΑ HANDSFREE GRACEFUL AIR CONDUCTION, ΜΑΥΡΟ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,01 κ. |
|---|---|
| Μάρκα | Hoco |
HOCO U58 CORE ΜΕΤΑΛΛΙΚΟ ΚΑΛΩΔΙΟ LIGHTNING ΦΟΡΤΙΣΗΣ & DATA 1.2m, ΜΑΥΡΟ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,05 κ. |
|---|---|
| Ποιότητα | ΕΛΑΣΤΙΚΟ |
| Είδος | LIGHTNING |
| Μήκος | 1.2 m |
| Μάρκα | Hoco |
HOCO EQ10 HARMONY ΑΚΟΥΣΤΙΚΑ , TWS , ΜΠΛΕ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,05 κ. |
|---|---|
| Μάρκα | Hoco |
HOCO U58 CORE ΜΕΤΑΛΛΙΚΟ ΚΑΛΩΔΙΟ TYPE C ΦΟΡΤΙΣΗΣ & DATA 1.2m, ΜΑΥΡΟ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,05 κ. |
|---|---|
| Ποιότητα | ΕΛΑΣΤΙΚΟ |
| Είδος | TYPE-C |
| Μήκος | 1.2 m |
| Μάρκα | Hoco |
HOCO UA17 ΑΝΤΑΠΤΟΡΑΣ LIGHTNING ΑΡΣΕΝΙΚΟ ΣΕ TYPE-C ΘΗΛΥΚΟ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,02 κ. |
|---|---|
| Μάρκα | Hoco |
HOCO HC11 BORA SPORTS BLUETOOTH ΗΧΕΙΟ, ΦΑΚΟΣ, ΚΟΚΚΙΝΟ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,69 κ. |
|---|---|
| Μάρκα | Hoco |
HOCO M90 ΑΚΟΥΣΤΙΚΑ DELIGHT WIRE-CONTROLLED, BLACK SHADOW, 3.5MM
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,05 κ. |
|---|---|
| Μάρκα | Hoco |
Περισσότερα Προϊόντα
Φορτώνει...