BASEUS DURA SERIES, ΚΑΛΩΔΙΟ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΦΟΡΤΙΣΗΣ, TYPE-C ΣΕ LIGHTNING, 1m, ΚΟΚΚΙΝΟ-ΜΑΥΡΟ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,04 κ. |
|---|---|
| Ποιότητα | ΠΛΕΚΤΟ |
| Είδος | PD (TYPE-C) TO LIGHTNING |
| Μήκος | 1 m |
| Μάρκα | BASEUS |
BASEUS ENJOYMENT MAX, ΦΟΡΤΙΣΤΗΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ, ΚΑΛΩΔΙΑ LIGHTNING ΚΑΙ TYPE-C, 60W, ΜΑΥΡΟ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,18 κ. |
|---|---|
| Ισχύς | 60W |
| Καλώδιο | ΕΝΣΩΜΑΤΩΜΕΝΟ TYPE-C ΚΑΙ LIGHTNING |
| Μάρκα | BASEUS |
BASEUS GOLDEN CONTACTOR MAX, ΦΟΡΤΙΣΤΗΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΦΟΡΤΙΣΗΣ, 2 ΘΥΡΕΣ, 60W, ΓΚΡΙ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,05 κ. |
|---|---|
| Ισχύς | 60W |
| Μάρκα | BASEUS |
BASEUS 2I FIT, ΑΣΥΡΜΑΤΑ ΑΚΟΥΣΤΙΚΑ, OPEN EAR, TWS, ΜΑΥΡΑ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,15 κ. |
|---|---|
| Μάρκα | BASEUS |
BASEUS CRYSTAL, ΚΑΛΩΔΙΟ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΦΟΡΤΙΣΗΣ TYPE-C ΣΕ TYPE-C, 100W, 2m, ΛΕΥΚΟ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,10 κ. |
|---|---|
| Ποιότητα | ΠΛΕΚΤΟ |
| Είδος | PD (TYPE-C) TO TYPE-C |
| Μήκος | 2 m |
| Μάρκα | BASEUS |
BASEUS BASS BS2 LITE, ΑΣΥΡΜΑΤΑ ΑΚΟΥΣΤΙΚΑ, TWS, ΡΟΖ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,07 κ. |
|---|---|
| Μάρκα | BASEUS |
BASEUS BASS BH1 LITE, ΑΣΥΡΜΑΤΑ HEADPHONES, ΛΕΥΚΑ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,44 κ. |
|---|---|
| Μάρκα | BASEUS |
BASEUS BASS BS2, ΑΣΥΡΜΑΤΑ ΑΚΟΥΣΤΙΚΑ, TWS, ΛΕΥΚΑ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,07 κ. |
|---|---|
| Μάρκα | BASEUS |
BASEUS SILKY SERIES, ΚΑΛΩΔΙΟ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΦΟΡΤΙΣΗΣ, LIGHTNING, 2,4A, 2m, ΛΕΥΚΟ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,07 κ. |
|---|---|
| Ποιότητα | ΠΛΑΣΤΙΚΟ |
| Είδος | LIGHTNING |
| Μήκος | 2 m |
| Μάρκα | BASEUS |
BASEUS CIRCULAR, ΦΟΡΤΙΣΤΗΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ, 2 ΘΥΡΕΣ, 30W, ΜΑΥΡΟΣ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,04 κ. |
|---|---|
| Ισχύς | 30W |
| Μάρκα | BASEUS |
BASEUS SWAN, ΑΣΥΡΜΑΤΟΣ ΜΑΓΝΗΤΙΚΟΣ ΦΟΡΤΙΣΤΗΣ, 3 ΣΕ 1, ΜΕ ΚΑΛΩΔΙΟ TYPE-C, 20W, ΜΑΥΡΟ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,51 κ. |
|---|---|
| Μάρκα | BASEUS |
BASEUS PRIME TRIP VR2, ΦΟΡΤΙΣΤΗΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ, ΠΤΥΣΣΟΜΕΝΟ ΚΑΛΩΔΙΟ, 30W, ΜΑΥΡΟ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,10 κ. |
|---|---|
| Ισχύς | 30W |
| Καλώδιο | TYPE-C |
| Μάρκα | BASEUS |
BASEUS HIGH DENSITY, ΚΑΛΩΔΙΟ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΦΟΡΤΙΣΗΣ, TYPE-C ΣΕ LIGHTNING, 20W, 1m, ΛΕΥΚΟ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,07 κ. |
|---|---|
| Ποιότητα | ΠΛΕΚΤΟ |
| Είδος | PD (TYPE-C) TO LIGHTNING |
| Μήκος | 1 m |
| Μάρκα | BASEUS |
BASEUS DURA SERIES, ΚΑΛΩΔΙΟ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΦΟΡΤΙΣΗΣ, TYPE-C ΣΕ LIGHTNING, 20W, 2m, ΚΟΚΚΙΝΟ-ΜΑΥΡΟ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,07 κ. |
|---|---|
| Ποιότητα | ΠΛΕΚΤΟ |
| Είδος | PD (TYPE-C) TO LIGHTNING |
| Μήκος | 2 m |
| Μάρκα | BASEUS |
BASEUS BASS BS2 LITE, ΑΣΥΡΜΑΤΑ ΑΚΟΥΣΤΙΚΑ, TWS, ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,07 κ. |
|---|---|
| Μάρκα | BASEUS |
BASEUS DURA SERIES, ΚΑΛΩΔΙΟ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΦΟΡΤΙΣΗΣ, TYPE-C ΣΕ LIGHTNING, 1m, ΧΡΥΣΟ-ΜΑΥΡΟ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,04 κ. |
|---|---|
| Ποιότητα | ΠΛΕΚΤΟ |
| Είδος | PD (TYPE-C) TO LIGHTNING |
| Μήκος | 1 m |
| Μάρκα | BASEUS |
Περισσότερα Προϊόντα
Φορτώνει...