BASEUS SILKY SERIES, ΚΑΛΩΔΙΟ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΦΟΡΤΙΣΗΣ, LIGHTNING, 2,4A, 2m, ΛΕΥΚΟ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,07 κ. |
|---|---|
| Ποιότητα | ΠΛΑΣΤΙΚΟ |
| Είδος | LIGHTNING |
| Μήκος | 2 m |
| Μάρκα | BASEUS |
Καλώδιο Σύνδεσης USB 2.0 Baseus Cafule USB A σε USB C 3A 1m 480Mbps Μαύρο-Γκρι
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,04 κ. |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο-Γκρι |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
Universal Βάση Στήριξης Ταμπλό Αυτοκινήτου Μαγνητική Baseus 360° Ασημί
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,0907 κ. |
|---|---|
| Χρώμα | Ασημί |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
BASEUS DURA SERIES, ΚΑΛΩΔΙΟ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΦΟΡΤΙΣΗΣ, TYPE-C ΣΕ LIGHTNING, 20W, 2m, ΧΡΥΣΟ-ΜΑΥΡΟ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,07 κ. |
|---|---|
| Ποιότητα | ΠΛΕΚΤΟ |
| Είδος | PD (TYPE-C) TO LIGHTNING |
| Μήκος | 2 m |
| Μάρκα | BASEUS |
BASEUS BOWIE MP1, ΑΣΥΡΜΑΤΑ ΑΚΟΥΣΤΙΚΑ, TWS, ΤΙΤΑΝΙΟ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,20 κ. |
|---|---|
| Μάρκα | BASEUS |
BASEUS BOWIE WM01, ΑΣΥΡΜΑΤΑ ΑΚΟΥΣΤΙΚΑ, TWS, ΜΑΥΡΑ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,09 κ. |
|---|---|
| Μάρκα | BASEUS |
BASEUS MAGIC SERIES, ΦΟΡΤΙΣΤΗΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ, 2 ΘΥΡΕΣ, ΜΑΥΡΟΣ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,05 κ. |
|---|---|
| Μάρκα | BASEUS |
BASEUS MATRIX, HDMI KVM ΔΙΑΚΟΠΤΗΣ, 2 ΣΕ 1, 1 ΣΕ 2, ΓΚΡΙ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,07 κ. |
|---|---|
| Μάρκα | BASEUS |
BASEUS HIGH DENSITY, ΚΑΛΩΔΙΟ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΦΟΡΤΙΣΗΣ, TYPE-C ΣΕ LIGHTNING, 20W, 2m, ΜΑΥΡΟ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,09 κ. |
|---|---|
| Ποιότητα | ΠΛΑΣΤΙΚΟ |
| Είδος | PD (TYPE-C) TO LIGHTNING |
| Μήκος | 2 m |
| Μάρκα | BASEUS |
BASEUS HIGH DENSITY, ΚΑΛΩΔΙΟ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΦΟΡΤΙΣΗΣ, TYPE-C ΣΕ LIGHTNING, 20W, 2m, ΛΕΥΚΟ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,09 κ. |
|---|---|
| Ποιότητα | ΠΛΕΚΤΟ |
| Είδος | PD (TYPE-C) TO LIGHTNING |
| Μήκος | 2 m |
| Μάρκα | BASEUS |
BASEUS BRIGHT MIRROR 2 SERIES, ΠΤΥΣΣΟΜΕΝΑ ΚΑΛΩΔΙΑ ΦΟΡΤΙΣΗΣ, 3 ΣΕ 1, ΜΑΥΡΟ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,12 κ. |
|---|---|
| Ποιότητα | ΠΛΑΣΤΙΚΟ |
| Μάρκα | BASEUS |
BASEUS BOWIE E20, ΑΣΥΡΜΑΤΑ ΑΚΟΥΣΤΙΚΑ, TWS, ΜΑΥΡΑ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,10 κ. |
|---|---|
| Μάρκα | BASEUS |
BASEUS HIGH DENSITY, ΚΑΛΩΔΙΟ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΦΟΡΤΙΣΗΣ, TYPE-C ΣΕ LIGHTNING, 20W, 1m, ΜΑΥΡΟ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,07 κ. |
|---|---|
| Ποιότητα | ΠΛΕΚΤΟ |
| Είδος | PD (TYPE-C) TO LIGHTNING |
| Μήκος | 1 m |
| Μάρκα | BASEUS |
Καλώδιο Σύνδεσης USB 2.0 Baseus Cafule USB A σε Lightning 7.5W 1.5A 2m Μαύρο-Κόκκινο
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,06 κ. |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο-Κόκκινο |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
BASEUS CRYSTAL, ΚΑΛΩΔΙΟ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΦΟΡΤΙΣΗΣ,TYPE-C, 100W, 2m, ΛΕΥΚΟ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,10 κ. |
|---|---|
| Ποιότητα | ΠΛΑΣΤΙΚΟ |
| Είδος | TYPE-C |
| Μήκος | 2 m |
| Μάρκα | BASEUS |
BASEUS CRYSTAL, ΚΑΛΩΔΙΟ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΦΟΡΤΙΣΗΣ,TYPE-C, 100W, 1m, ΛΕΥΚΟ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,06 κ. |
|---|---|
| Ποιότητα | ΠΛΑΣΤΙΚΟ |
| Είδος | TYPE-C |
| Μήκος | 1 m |
| Μάρκα | BASEUS |
Περισσότερα Προϊόντα
Φορτώνει...