BASEUS ENERFILL FE11, ΦΟΡΤΙΣΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΦΟΡΤΙΣΗΣ, 3 ΘΥΡΕΣ, 100W, ΛΕΥΚΟΣ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,25 κ. |
|---|---|
| Ισχύς | 100W |
| Μάρκα | BASEUS |
BASEUS BASS BH1 LITE, ΑΣΥΡΜΑΤΑ HEADPHONES, ΜΑΥΡΑ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,44 κ. |
|---|---|
| Μάρκα | BASEUS |
BASEUS SILKY SERIES, ΚΑΛΩΔΙΟ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΦΟΡΤΙΣΗΣ, TYPE-C ΣΕ LIGHTNING, 1m, ΛΕΥΚΟ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,05 κ. |
|---|---|
| Ποιότητα | ΠΛΕΚΤΟ |
| Είδος | LIGHTNING |
| Μήκος | 1 m |
| Μάρκα | BASEUS |
BASEUS PICOGO AE21, ΣΕΤ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΦΟΡΤΙΣΗΣ, 2 ΘΥΡΕΣ, ΜΕ ΚΑΛΩΔΙΟ TYPE-C ΣΕ TYPE-C, 100W, ΜΑΥΡΟ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,32 κ. |
|---|---|
| Ισχύς | 100W |
| Καλώδιο | PD TO TYPE-C |
| Μάρκα | BASEUS |
BASEUS BASS BP1 PRO, ΑΣΥΡΜΑΤΑ ΑΚΟΥΣΤΙΚΑ, TWS, ANC, IN EAR, ΜΑΥΡΑ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,12 κ. |
|---|---|
| Μάρκα | BASEUS |
BASEUS CUBE PRO, ΦΟΡΤΙΣΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΦΟΡΤΙΣΗΣ, 3 ΘΥΡΕΣ, 65W, ΛΕΥΚΟ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,19 κ. |
|---|---|
| Ισχύς | 65W |
| Μάρκα | BASEUS |
BASEUS BASS BP1 PRO, ΑΣΥΡΜΑΤΑ ΑΚΟΥΣΤΙΚΑ, TWS, IN EAR, ΛΕΥΚΑ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,12 κ. |
|---|---|
| Μάρκα | BASEUS |
BASEUS SILKY SERIES, ΚΑΛΩΔΙΟ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΦΟΡΤΙΣΗΣ, LIGHTNING, 2,4A, 1m, ΜΑΥΡΟ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,05 κ. |
|---|---|
| Ποιότητα | ΠΛΑΣΤΙΚΟ |
| Είδος | LIGHTNING |
| Μήκος | 1 m |
| Μάρκα | BASEUS |
BASEUS DYNAMIC SERIES, ΚΑΛΩΔΙΟ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΦΟΡΤΙΣΗΣ, TYPE-C ΣΕ LIGHTNING, 20W, 1m, ΛΕΥΚΟ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,04 κ. |
|---|---|
| Ποιότητα | ΠΛΕΚΤΟ |
| Είδος | PD (TYPE-C) TO LIGHTNING |
| Μήκος | 1 m |
| Μάρκα | BASEUS |
BASEUS SLIKY SERIES, ΚΑΛΩΔΙΟ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΦΟΡΤΙΣΗΣ, TYPE-C ΣΕ TYPE-C, 100W, 2m, ΜΑΥΡΟ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,09 κ. |
|---|---|
| Ποιότητα | ΠΛΑΣΤΙΚΟ |
| Είδος | PD (TYPE-C) TO TYPE-C |
| Μήκος | 2 m |
| Μάρκα | BASEUS |
BASEUS ENCOK CZ17, ΕΝΣΥΡΜΑΤΑ ΑΚΟΥΣΤΙΚΑ, SEMI IN EAR, ΛΕΥΚΑ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,04 κ. |
|---|---|
| Μάρκα | BASEUS |
BASEUS BASS BS2, ΑΣΥΡΜΑΤΑ ΑΚΟΥΣΤΙΚΑ, TWS, ΛΕΥΚΑ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,07 κ. |
|---|---|
| Μάρκα | BASEUS |
BASEUS SILKY SERIES, ΚΑΛΩΔΙΟ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΦΟΡΤΙΣΗΣ TYPE-C ΣΕ LIGHTNING, 20W, 2m, ΛΕΥΚΟ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,07 κ. |
|---|---|
| Ποιότητα | ΠΛΑΣΤΙΚΟ |
| Είδος | PD (TYPE-C) TO LIGHTNING |
| Μήκος | 2 m |
| Μάρκα | BASEUS |
BASEUS SILKY SERIES, ΚΑΛΩΔΙΟ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΦΟΡΤΙΣΗΣ, TYPE-C ΣΕ TYPE-C, 100W, 1m, ΛΕΥΚΟ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,05 κ. |
|---|---|
| Ποιότητα | ΠΛΑΣΤΙΚΟ |
| Είδος | PD (TYPE-C) TO TYPE-C |
| Μήκος | 1 m |
| Μάρκα | BASEUS |
BASEUS CRYSTAL, ΚΑΛΩΔΙΟ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΦΟΡΤΙΣΗΣ, TYPE-C ΣΕ LIGHTNING, 20W, 1m, ΛΕΥΚΟ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,05 κ. |
|---|---|
| Ποιότητα | PVC |
| Είδος | PD (TYPE-C) TO LIGHTNING |
| Μήκος | 1 m |
| Μάρκα | BASEUS |
BASEUS SILKY SERIES, ΚΑΛΩΔΙΟ LIGHTNING, 2m, ΜΑΥΡΟ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,07 κ. |
|---|---|
| Ποιότητα | ΠΛΑΣΤΙΚΟ |
| Είδος | LIGHTNING |
| Μήκος | 2 m |
| Μάρκα | BASEUS |
Περισσότερα Προϊόντα
Φορτώνει...