BASEUS SUPER SΙ, ΦΟΡΤΙΣΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΦΟΡΤΙΣΗΣ, 1 ΘΥΡΑ, 25W, ΜΑΥΡΟΣ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,10 κ. |
|---|---|
| Ισχύς | 25W |
| Μάρκα | BASEUS |
BASEUS GAN 3 PRO, 2 ΘΥΡΕΣ USB-A, 2 ΘΥΡΕΣ USB-C, 100W, ΜΑΥΡΟΣ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,38 κ. |
|---|---|
| Ισχύς | 100W |
| Μάρκα | BASEUS |
BASEUS TINY STAR MINI, ΦΟΡΤΙΣΤΗΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΦΟΡΤΙΣΗΣ, 1 ΘΥΡΑ, 30W, ΓΚΡΙ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,04 κ. |
|---|---|
| Ισχύς | 30W |
| Μάρκα | BASEUS |
BASEUS BRIGHT MIRROR SERIES ΚΑΛΩΔΙΟ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΦΟΡΤΙΣΗΣ, 2 x TYPE-C, 1m, 100W, ΜΑΥΡΟ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,08 κ. |
|---|---|
| Ποιότητα | ΠΛΑΣΤΙΚΟ |
| Είδος | PD (TYPE-C) TO TYPE-C |
| Μήκος | 1 m |
| Μάρκα | BASEUS |
BASEUS QPOW 2 POWERBANK ΤΑΧΕΙΑΣ ΦΟΡΤΙΣΗΣ, ΨΗΦΙΑΚΗ ΟΘΟΝΗ, ΚΑΛΩΔΙΟ TYPE-C, 30W, ΛΕΥΚΟ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,43 κ. |
|---|---|
| Μάρκα | BASEUS |
BASEUS COMPACT ΦΟΡΤΙΣΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΦΟΡΤΙΣΗΣ, 3 ΘΥΡΕΣ, 30W, ΛΕΥΚΟΣ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,09 κ. |
|---|---|
| Ισχύς | 30W |
| Μάρκα | BASEUS |
BASEUS SUPER SI ΦΟΡΤΙΣΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΦΟΡΤΙΣΗΣ, 30W, ΛΕΥΚΟ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,09 κ. |
|---|---|
| Ισχύς | 30W |
| Μάρκα | BASEUS |
BASEUS SUPER SI ΦΟΡΤΙΣΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΦΟΡΤΙΣΗΣ, 20W, ΜΠΛΕ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,08 κ. |
|---|---|
| Ισχύς | 20W |
| Μάρκα | BASEUS |
BASEUS SUPER SI ΦΟΡΤΙΣΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΦΟΡΤΙΣΗΣ, 20W, ΛΕΥΚΟΣ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,08 κ. |
|---|---|
| Ισχύς | 20W |
| Μάρκα | BASEUS |
BASEUS SUPER SI ΦΟΡΤΙΣΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΦΟΡΤΙΣΗΣ, 20W, ΜΑΥΡΟΣ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,08 κ. |
|---|---|
| Ισχύς | 20W |
| Μάρκα | BASEUS |
BASEUS GAN 2 PRO ΦΟΡΤΙΣΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΦΟΡΤΙΣΗΣ, 2 ΘΥΡΕΣ TYPE C + 2 ΘΥΡΕΣ USB, 100W, ΜΑΥΡΟΣ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,13 κ. |
|---|---|
| Ισχύς | 100W |
| Μάρκα | BASEUS |
BASEUS GAN 2 LITE ΦΟΡΤΙΣΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΦΟΡΤΙΣΗΣ, 2 ΘΥΡΕΣ, 65W, ΛΕΥΚΟΣ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,10 κ. |
|---|---|
| Ισχύς | 65W |
| Μάρκα | BASEUS |
BASEUS GAN 2 LITE ΦΟΡΤΙΣΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΦΟΡΤΙΣΗΣ, 2 ΘΥΡΕΣ, 65W, ΜΑΥΡΟΣ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,10 κ. |
|---|---|
| Ισχύς | 65W |
| Μάρκα | BASEUS |
BASEUS CIRCULAR ΜΕΤΑΛΛΙΚΟΣ ΦΟΡΤΙΣΤΗΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ, 2 ΘΥΡΕΣ, 30W, ΜΑΥΡΟΣ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,06 κ. |
|---|---|
| Ισχύς | 30W |
| Μάρκα | BASEUS |
BASEUS BRIGHT MIRROR 2 SERIES, 3 ΣΕ 1, RETRACTABLE, TYPE-C + MICRO USB + LIGHTNING, 3.5A, 1.1M, ΜΑΥΡΟ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,07 κ. |
|---|---|
| Ποιότητα | ΠΛΑΣΤΙΚΟ |
| Μάρκα | BASEUS |
BASEUS CAFULE ΚΑΛΩΔΙΟ ΦΟΡΤΙΣΗΣ, USB ΣΕ LIGHTNING, 2M, 1.5A, ΜΑΥΡΟ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,05 κ. |
|---|---|
| Ποιότητα | ΠΛΕΚΤΟ |
| Είδος | LIGHTNING |
| Μήκος | 2 m |
| Μάρκα | BASEUS |
Περισσότερα Προϊόντα
Φορτώνει...