BASEUS SIMPLE MINI3 ΑΣΥΡΜΑΤΟΣ ΦΟΡΤΙΣΤΗΣ, 15W, ΑΣΗΜΙ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,08 κ. |
|---|---|
| Ισχύς | 15W |
| Μάρκα | BASEUS |
BASEUS SIMPLE MINI3 ΑΣΥΡΜΑΤΟΣ ΦΟΡΤΙΣΤΗΣ, 15W, ΜΑΥΡΟΣ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,09 κ. |
|---|---|
| Ισχύς | 15W |
| Μάρκα | BASEUS |
BASEUS SILKY SERIES, ΚΑΛΩΔΙΟ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΦΟΡΤΙΣΗΣ, TYPE-C ΣΕ TYPE-C, 100W, 1m, ΜΑΥΡΟ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,05 κ. |
|---|---|
| Ποιότητα | ΠΛΑΣΤΙΚΟ |
| Είδος | PD (TYPE-C) TO TYPE-C |
| Μήκος | 1 m |
| Μάρκα | BASEUS |
BASEUS DYNAMIC SERIES, ΚΑΛΩΔΙΟ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΦΟΡΤΙΣΗΣ, TYPE-C ΣΕ LIGHTNING, 20W, 1m, ΛΕΥΚΟ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,04 κ. |
|---|---|
| Ποιότητα | ΠΛΕΚΤΟ |
| Είδος | PD (TYPE-C) TO LIGHTNING |
| Μήκος | 1 m |
| Μάρκα | BASEUS |
BASEUS BASS BP1 PRO, ΑΣΥΡΜΑΤΑ ΑΚΟΥΣΤΙΚΑ, TWS, ANC, IN EAR, ΜΑΥΡΑ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,12 κ. |
|---|---|
| Μάρκα | BASEUS |
BASEUS CAFULE, ΚΑΛΩΔΙΟ ΦΟΡΤΙΣΗΣ, TYPE-C ΣΕ TYPE-C, 2m, 60W, ΓΚΡΙ, ΜΑΥΡΟ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,08 κ. |
|---|---|
| Ποιότητα | ΠΛΕΚΤΟ |
| Είδος | PD (TYPE-C) TO TYPE-C |
| Μήκος | 2 m |
| Μάρκα | BASEUS |
BASEUS CAFULE, LIGHTNING, 1.5A, 2M, ΜΑΥΡΟ, ΚΟΚΚΙΝΟ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,04 κ. |
|---|---|
| Ποιότητα | ΠΛΕΚΤΟ |
| Είδος | LIGHTNING |
| Μήκος | 2 m |
| Μάρκα | BASEUS |
BASEUS PRIMETRIP VP2, ΦΟΡΤΙΣΤΗΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ, 1 ΘΥΡΑ, ΜΕ ΚΑΛΩΔΙΟ TYPE-C, 45W, ΜΑΥΡΟ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,07 κ. |
|---|---|
| Ισχύς | 45W |
| Καλώδιο | PD TO TYPE-C |
| Μάρκα | BASEUS |
BASEUS COMPACT ΦΟΡΤΙΣΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΦΟΡΤΙΣΗΣ, 2 ΘΥΡΕΣ, 20W, ΜΑΥΡΟΣ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,08 κ. |
|---|---|
| Ισχύς | 20W |
| Μάρκα | BASEUS |
BASEUS SUPER SI ΦΟΡΤΙΣΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΦΟΡΤΙΣΗΣ, 1 ΘΥΡΑ, ΜΕ ΚΑΛΩΔΙΟ TYPE-C ΣΕ TYPE-C, 25W, ΜΑΥΡΟΣ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,12 κ. |
|---|---|
| Ισχύς | 25W |
| Καλώδιο | PD TO TYPE-C |
| Μάρκα | BASEUS |
BASEUS GAN 3 PRO ΦΟΡΤΙΣΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΦΟΡΤΙΣΗΣ, 4 ΘΥΡΕΣ, 65W, ΜΑΥΡΟΣ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,32 κ. |
|---|---|
| Ισχύς | 65W |
| Μάρκα | BASEUS |
BASEUS ENERFILL FC21 QPOW3 ULTRA, POWERBANK, 10000MAh, ΜΕ ΚΑΛΩΔΙΟ ΑΠΟΣΠΩΜΕΝΟ LIGHTNING, 45W, ΜΕ ΨΗΦΙΑΚΗ ΟΘΟΝΗ, ΜΑΥΡΟ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,26 κ. |
|---|---|
| Μάρκα | BASEUS |
BASEUS SILKY SERIES ΚΑΛΩΔΙΟ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΦΟΡΤΙΣΗΣ, TYPE-C, 1m, 3A, ΜΑΥΡΟ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,09 κ. |
|---|---|
| Ποιότητα | PVC |
| Είδος | TYPE-C |
| Μήκος | 1 m |
| Μάρκα | BASEUS |
BASEUS PICOGO GAN, ΦΟΡΤΙΣΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΦΟΡΤΙΣΗΣ, ΘΥΡA TYPE-C, 45W, ΜΑΥΡΟΣ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,15 κ. |
|---|---|
| Ισχύς | 45W |
| Μάρκα | BASEUS |
BASEUS PALM ΦΟΡΤΙΣΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΦΟΡΤΙΣΗΣ, 2 ΘΥΡΕΣ, ΚΑΛΩΔΙΟ TYPE-C ΣΕ TYPE-C, 20W, ΛΕΥΚΟΣ
Διαθέσιμο
| Ισχύς | 60W |
|---|---|
| Καλώδιο | PD TO TYPE-C |
| Μάρκα | BASEUS |
BASEUS PALM ΦΟΡΤΙΣΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΦΟΡΤΙΣΗΣ, 2 ΘΥΡΕΣ, 20W, ΜΑΥΡΟΣ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 0,10 κ. |
|---|---|
| Ισχύς | 20W |
| Μάρκα | BASEUS |
Περισσότερα Προϊόντα
Φορτώνει...